Як перевірити дату випуску телефону. Як дізнатися рік виробництва телефону.

За допомогою особливих комбінацій з клавіш ви можете дізнатися безліч різноманітних відомостей про своєму телефоні або навіть змінити його функціональність. Поговоримо про те, як за допомогою таких паролів дізнатися дату випуску телефону.
Інструкція
1
Дізнатися дату випуску того чи іншого телефону можна за допомогою секретного коду. Код цей може бути різним і залежить від виробника. У апаратів фірми Nokia натискайте комбінацію клавіш * # 0000 #, це дозволить дізнатися не тільки дату виготовлення, але і версію програмного забезпечення, кодова назва моделі телефону. Для доступу до тієї ж інформації спробуйте скористатися кодом * # 92772689 # (* # WARRANTY #).
2
У деяких моделей телефонів Samsung ви можете подивитися дату випуску за допомогою комбінацій клавіш * # 8999 * 8378 # або * # 0206 * 8378 #. Після того як ви натиснули ці клавіші, перед вами з'явиться меню, де ви із запропонованого списку вибираєте «Вироблено» і дивіться дату випуску апарату.
3
Подивіться дату випуску телефону під батареєю, там є комбінація, що складається з букв і цифр, шостий і сьомий знаки з кінця будуть місяцем і, відповідно, роком випуску вашого телефону.
4
Для телефонів Sony Ericsson інформацію про дату випуску шукайте на наклейці, яка знаходиться під батареєю. Серед букв і цифр знайдіть напис, який буде виглядати приблизно ось так: 08W45, що означає 08-рік, 45-тиждень виробництва, тепер подивіться в календар і знайдіть сорок п'ятого тиждень 2008 року, ось вам і дата випуску вашого телефону. Звичайно, не знаючи, як розшифровувати інформацію подібного роду здогадатися буде непросто.
5
Відповідальні виробники вказують дату випуску в супровідних документах до апарату, як правило, проставляється заводський набірний штамп у форматі ГГ.ММ.ДД, рідко дата ставиться від руки. Але не варто сліпо довіряти даної інформації про товар, продавці, бажаючи продовжити життя пристрою переробляють дати на більш свіжі, а то й зовсім вилучають талон з коробки телефонного апарату. У такому випадку вивчайте гарантійний талон, в правильно оформленому документі дата випуску обов'язково ставиться на лицьовому боці талона.