Як встановити фари ВАЗ 2112. склейка переднього бампера ваз 2110 з двох половинок.

Рух автомобіля в темний час доби неможливо, а також заборонено, без використання світлових приладів, зокрема фар. Вони допомагають позначити транспортний засіб на дорозі і дозволяють бачити сторонні предмети, які виникають перед ним. У фарах слід використовувати тільки штатні лампи, інакше може вийти з ладу світловідбиваюче покриття. У разі непередбаченої поломки або при заміні, цю роботу можна виконати самостійно.
Інструкція
1
Вимкніть провід «мінусової» клеми акумуляторної батареї. Видаліть облицювання радіатора. Від'єднайте від фари колодку з проводами. Натисніть на засувку циліндра гидрокорректора, потім поверніть його за годинниковою стрілкою на 90 ° до упору і витягніть з гнізда. Шланги не від'єднуйте.
2
Відкрутіть три болта кріплення фари , потім посуньте блок-фару тому. Після чого відсуньте накладку блок- фари до центру машини приблизно на 4 см таким чином, щоб вийшов із зачеплення з крилом її гачок. Послабте затяжку болтів кріплення верхнього бампера, відіжміть його вперед, це дасть можливість без праці зрушити накладку, щоб його можна було віджати вперед.
3
Натисніть на нижній елемент накладки, щоб вийшов із зачеплення з переднім бампером її фланець. Зніміть накладку. Відкрутіть гайку нижнього кріплення фари . Подайте блок-фару на себе. Від'єднайте колодку від покажчика повороту, зніміть блок-фару з транспортного засобу. Для того, щоб розібрати її, відкрутіть два гвинти кріплення.
4
Роз'єднайте потім покажчик повороту і фару. Для цього виведіть два гачки на корпусі покажчика, які закріплені з корпусом фари . Установку і збірку блок- фари проведіть у зворотному порядку. Після цього проведіть регулювання світла фар. Для цього повністю заправте автомобіль, покладіть комплект інструментів і запасне колесо.
5
Перевірте тиск повітря в шинах. При необхідності - підкачайте. Автомобіль встановіть перпендикулярно гладкій стіні на горизонтальну рівну площадку на відстані 5 метрів. На сидінні водія покладіть вантаж вагою 75 кг. На стіні розмітьте екран. За «нульовою» лінії повинна проходити поздовжня площина симетрії транспортного засобу.
6
Заміряйте на автомобілі висоту центрів фар до підлоги, що буде дорівнює відстані h на екрані. Увімкніть ближнє світло, потім встановіть ручку гидрокорректора в положення «1». Підніміть капот і гвинтами відрегулюйте в горизонтальній і у вертикальній площині положення світлової плями окремо для кожної фари на екрані, при цьому другий фару закрийте темним матеріалом.