Як закрити доступ до ігор.

Зараз в будь-якому офісі співробітники забезпечені робочим місцем, оснащеним комп'ютером та інтернетом. Як зробити так, щоб вони займалися тільки роботою? Для цього необхідно встановлювати обмеження на соціальні мережі та різні ігри.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - навички системного адміністрування.
Інструкція
1
Забороніть доступ до запуску певних програм у Windows XP. Для цього перейдіть в «Панель управління», виберіть «Адміністрування» і пункт «Локальна політика безпеки», далі «Політики обмеженого використання програм» і опцію «Додаткові правила». Клацанням правою кнопкою миші по останньому пункту виберіть «Створити правило для хешу», встановіть для нього максимальний пріоритет, тоді його дія буде поширена навіть при переміщенні файлу з папки в папку.
2
Щоб заборонити доступ до гри, натисніть кнопку «Обзор», виберіть виконуваний файл гри, натисніть Ок. У пункті «Безпека» виберіть значення «Не дозволено», закрийте вікно. Виберіть елемент «Примусовий» і вкажіть, що обмеження застосовується для всіх користувачів комп'ютера, крім адміністратора.
3
Закрийте доступ до іграм в ОС Vista за допомогою функції батьківського контролю. Для заборони доступ а виберіть «Панель управління», клацніть двічі по пункту «Облікові записи користувачів», далі «Управління іншого облікового запису». Встановлення батьківського контролю можливо на будь облікового запису.
4
Виберіть обліковий запис і рівень заборони. Наприклад, веб-фільтр. Він може блокувати певні веб-сторінки, створювати чорні і білі списки, наприклад, списки з сайтами заборонених браузерних ігор. Виберіть функцію «Контроль ігор», щоб контролювати доступ до комп'ютерних іграм для даного облікового запису.
5
Забороніть доступ до браузерной грі. Для цього спочатку дізнайтеся її адресу в інтернеті. Натисніть кнопку «Пуск», виберіть команду «Виконати» - cmd. Наберіть команду ping «Адреса сайту гри». У другому рядку результатів пінгу буде відображений IP.
6
Щоб закрити доступ до браузерной грі, відкрийте програму «Блокнот», виконайте команду «Файл» - «Відкрити», виберіть з комп'ютера файл C: WindowsSystem32Driversetchosts. Наприкінці впишіть наступне: 77.88.21.11 site.ru. 77.88.21.11 - адресу сайту, на який буде перекидати користувача при відкритті забороненого інтернет-ресурсу, а замість site.ru впишіть потрібну адресу, що підлягає блокуванню.