Як відрегулювати клапан на УАЗі. Регулювання клапанів на уаз.

Кожен автолюбитель хоче мати справний автомобіль, щоб можна було не хвилюватися при пересуванні. Велику роль в цьому відіграє правильний доступ в двигун палива і висновок відпрацьованих газів. «Чхання» або «постріли» у глушник - все це може відбуватися від неправильної установки зазору клапанів газорозподільного механізму. Ремонт в цьому випадку не складе великих труднощів, головне правильно виставити ВМТ (верхню мертву точку) і дотримуватися порядку при регулюванні.
Вам знадобиться
  • - щуп 0,3 ... 0,35;
  • - викрутка;
  • - набір ключів.
Інструкція
1
Огляньте кришку трамблера, знайдіть провід, який йде до свічки першого циліндра (найближчий до радіатора). Зніміть кришку трамблера і запам'ятайте місце, де повинен знаходиться бігунок, щоб іскра йшла на свічку 1 циліндра. Подивіться на трамблер зверху - положення має бути "на 10 год". Зніміть клапанну кришку, від'єднайте від неї все навісні елементи.
2
Огляньте шків колінчастого вала. На ньому має перебувати 2 або 3 ризики. Поєднайте третю (другу), тобто останню справа по напряму обертання ризику з напрямних на блоці циліндрів (шків обертається за годинниковою стрілкою). Вставте "кривий стартер" і сумістите зазначену ризику з напрямних. Якщо немає можливості застосувати його, то проверніть вал вручну - за шківи і ремені, вставте в корончатую гайку викрутку і проверніть його, використовуючи підходящий ріжковий ключ.
3
Подивіться на бігунок трамблера після суміщення рисок. Коли він розташований в потрібному (пункт 1) місці, значить поршень 1-го циліндра знаходиться в ВМТ. Клапана в цей момент закриті, тому можна їх регулювати. Натисніть на коромисло, відчуватиметься зазор. В друг випадку виробляєте регулювання клапанів 4-го циліндра.
4
Виставте на регулювальному щупі зазор 0.35 мм. Враховуйте, що щуп повинен входити з незначним, проте відчутним зусиллям. Вставте його в зазор між клапаном і коромислом. Ослабьте контргайку, поверніть А болт вліво або вправо, в залежності від необхідності збільшити або зменшити зазор. Зазор 0.35 виставте на всіх клапанах всіх циліндрів. Якщо температура повітря від -5 до 0 градусів, то зробіть його 0.4 мм.
5
Поверніть колінчастий вал на 180 градусів після регулювання зазору на 1-му циліндрі і зробіть те ж саме з другим. Визначайте поворот або по бігунку трамблера, або по засечке на шківі. Після цього поверніть його ще на 180 градусів і відрегулюйте 4-й циліндр, потім знову на 180 градусів і 3-й. Порядок роботи циліндрів двигунів 417 і 421 такий: 1-2-4-3. Поставте клапанну кришку, приєднаєте до неї навісне обладнання.