Як розблокувати радіотелефон.

Блокування стільникового телефону використовується для того, щоб захистити особисті дані власника на випадок крадіжки або втрати мобільного. Також ви можете зіткнутися з блокуванням телефону під оператора, що не дозволить вам використовувати його в будь-якій мережі, крім вихідної. В кожному випадку існує певна послідовність дій, яка повинна бути зроблена.
Інструкція
1
Блокування сім-карти відбувається внаслідок тричі поспіль неправильно пін-коду. Існує можливість зняття пін-коду. Для цього потрібно ввести пак-код, розташований на упаковці від сім-карти. Після того, як ви його введете, вам буде запропоновано набрати новий пін-код. У разі якщо дана спроба зазнала невдачі, зверніться до представництва вашого стільникового оператора. Запросите заміну сім-карти. Для цього будуть потрібні паспортні дані і фізична присутність власника номера телефону.
2
Блокування телефону під оператора використовується для запобігання використання апарату в мережі, відмінній від початкової. В цьому випадку при включенні телефону з чужою сім-картою з'являється запит на код розблокування. Ви можете отримати цей код, звернувшись до представництва оператора. Обґрунтуйте свій запит тим, що ви хочете використовувати телефон під час подорожі, але не хочете переплачувати за роумінг. Надайте серійний номер телефону, а також дані власника для верифікації. Використовуйте отриманий код для зняття захисту.
3
У разі ж, якщо ваш телефон заблокований захисним кодам, а ви його не пам'ятаєте, зверніться до представництва виробника вашого апарату. Вам буде потрібно код обнулення прошивки або код скидання налаштувань. Надайте серійний номер телефону і введіть коди. Майте на увазі, що використання коду обнулення прошивки призведе телефон до заводського стану, тобто зітре всі наявні особисті файли. Використання ж коду скидання налаштувань дозволить вам зберегти особисту інформацію, збережену на мобільному, але поверне всі налаштування до заводських.
4
У разі якщо попередній крок зазнав невдачі, перепрошити телефон. Використовуйте такі сайти, як allnokia.com або samsung-fun.ru щоб знайти програми та інструкції для синхронізації, а також подальшого оновлення прошивки стільникового.