Як вимкнути іммобілайзер. авто іммобілайзер інструкція відключити.

Іммобілайзер - це протиугінний електронний пристрій, який знерухомлює автомобіль, розриваючи електричні ланцюги моторного агрегату (англ. Immobiliser - «обездвіжіватель»). Він встановлюється в найбільш значущих для автомобіля місцях, наприклад, на електроланцюгах стартера, двигуна або запалювання. Тому навіть якщо зловмисник розкрив автомобіль і проник всередину, викрасти його стає неможливо.
Інструкція
1
Іммобілайзер успішно поєднується з сучасною протиугінною автосигналізацією і встановлюється, як з додатковим проведенням в електросистему автомобіля, так і вбудовується в його штатну електропроводку. Місце установки іммобілайзера може бути будь-яким, де проходять дроти. Розблокування іммобілайзера повинна бути доступна тільки власникові автомобіля і здійснюється за допомогою контактного закодованого ключа, спеціальної картки-Мітки радіосигналом з брелока.
2
Стандартний іммобілайзер складається з блоку управління, електромагнітного реле, що розриває електроланцюзі, і ключа, який розпізнається блоком управління. При несанкціонованому відключенні іммобілайзера або його руйнуванні рух автомобіля залишається блокованим.
3
Говорити про користь іммобілайзера можна багато і довго, проте бувають і такі випадки, коли ті ламаються, блокуючи можливість завести автомобіль. В цьому випадку краще звернутися в автосервіс. Якщо іммобілайзер заблокований, необхідно відключити його. Блок управління штатним іммобілайзером зазвичай знаходиться за центральною консоллю на рівні магнітоли. Зніміть роз'єм з блоку управління іммобілайзера. Його можна намацати рукою і від'єднати. В роз'ємі 20 контактів. Від роз'єму відріжте 9-ий і 18-ий дроти і з'єднайте їх, заізоліруйте.
4
Замініть електронний блок керування двигуном (ЕБУ). Але ЕБУ стоїть досить дорого, тому можна її перепрограмувати. Для цього потрібно паяльник, комп'ютер, програматор ПАК-Завантажувач. Демонтуйте і розберіть електронний блок керування двигуном. Далі необхідно перепрограмувати блок керування. Підключіть ПАК-завантажувач до контролера і рахуйте його прошивку FLASH (розширення BIN) і EEPROM (розширення EEP). Збережіть прошивку в комп'ютері. Залийте в блок управління двигуна прошивку чистого EEPROM. Від'єднайте ПАК-завантажувач і контролер. Встановіть контролер на місце.
5
Встановіть на місце роз'єм іммобілайзера. Проведіть запуск двигуна.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=3XpHZIxmSyU