Як зробити футбольні ворота. Футбольні ворота своїми руками.

У всьому світі є дуже багато затятих уболівальників футболу. Практично кожен хлопчик в дитинстві грав у футбол, дивився по телевізору матчі, вболівав за ту чи іншу команду. Однак у більшості дворів відсутні футбольні ворота . Що ж робити? Адже грати з імпровізованими ворота ми дуже незручно. В такому випадку можна зробити їх своїми руками.
Вам знадобиться
  • Пластик, дерево, алюмінієві балки, фарба, креслярські приналежності.
Інструкція
1
Насамперед необхідно визначитися з розмірами майбутніх воріт. Все залежить від того, для якої площадки вони призначені. Хочете, щоб ваша гра була якомога більш реалістична? Тоді виготовте ворота по стандартам, які використовуються в професійному футболі. Але не варто забувати, що для таких воріт потрібно поле відповідного розміру. На жаль, далеко не в кожному дворі є така площадка. Тому потрібно ретельно продумати габарити ваших воріт.
2
Виготовте докладне креслення. На ньому мають бути вказані розміри всіх частин. Також приділіть особливу увагу способу з'єднання основних частин. Ворота будуть збиратися з декількох балок, тому їх можна зробити розбірними, це дуже практично. Ви можете виносити їх на поле, встановлювати і насолоджуватися кожною грою. А потім розбирати й переносити назад. Це допоможе продовжити термін служби ваших воріт. Також вони набагато довше зберігатимуть первозданний вигляд і радувати своїм виглядом гравців обох команд.
3
Наступний крок - вибір матеріалу для виготовлення. Можна використовувати практично будь-який матеріал. Ворота, виготовлені з алюмінієвих балок або трубок, відрізняються високою міцністю. Однак футбол - контактна гра, тому гравці часто вдаряються про ворота . Наслідки сильного удару об алюмінієві ворота можуть бути плачевними. Дерев'яні ворота вимагає догляду, але набагато краще залізних. Найнижчим рівнем травмоопасності володіють ворота , виконані з пластику. Пластик потрібно підбирати гнучкий, з додаванням гуми, щоб при контакті з м'ячем або тілом гравця ворота гнулися, але не ламалися. Варто зауважити, що ворота з гнучкого пластику не годяться для гри в професійний футбол, а от для дворових матчів підійдуть ідеально.
4
Виготовте всі деталі воріт згідно з кресленням. Перевірте правильність виготовлення. Всі деталі повинні мати округляти форму. Якщо ви виготовляєте ворота з дерев'яних брусків, то необхідно зашкуріть поверхню, щоб надати ідеальну гладкість. Також необхідно пофарбувати ворота . Колір можна вибрати абсолютно будь-який, але він обов'язково повинен чітко виділятися, щоб гравці добре бачили футбольні ворота . Після цього дайте висохнути фарбі. тепер ви можете брати новоспечені ворота пахву і сміливо крокувати на футбольне поле. Пам'ятайте, що для повноцінного матчу потрібна пара воріт.
Зверніть увагу
Великий вибір і доступні ціни порадують всіх можливих клієнтів. Купити футбольні ворота дитячі буде відмінним рішенням для невеликих спортивних залів, наприклад, в школах чи дитячих футбольних клубах. Такі ворота займають мало місця, їх можна зберігати на невеликому просторі.
Корисна порада
Щоб забезпечити дитині на дачній ділянці гідні умови для гри в футбол, необхідно виділити вільний простір для ігрового поля і купити дитячі футбольні ворота. Стандартні футбольні ворота розраховані спеціально для дитячих футбольних майданчиків. Існують різні види та моделі футбольних воріт для дачі.
Для економного та працьовитого господаря, переконаного в тому, що все зробити на належному рівні, хорошої якості і в строк може тільки він сам, важливо знати і вміти багато чого. При будівлі паркану навколо ділянки, головна увага приділяється воротам , як до центрального парадного входу на територію вашого житла.
Інструкція
1
До того як почати будувати ворота, необхідно визначитися яку модель воріт ви хочете побудувати. Чи будуть це автоматизовані піднімаються ворота або орні. Найчастіше ставлять ворота, що складаються з двох стулок без будь-якої автоматизації.
2
Після того, як ви визначитеся з вибором конструкції воріт, необхідно вирішити з якого матеріалу ви їх виготовите. Якщо ворота з дерева, то треба брати ту деревину, яка оброблена антисептиками порівняно недавно, деревина з давньою обробкою проти термітів і для стійкості до негативного впливу зовнішнього середовища може виділяти токсичні вещества.Ворота із заліза більш міцні, але і вони можуть бути виконані або з суцільного листа металу, або бути ажурними кованими. Їх фарбують фарбою або обробляють спеціальним захисним складом, щоб запобігти появі корозії металу.
3
На те, як довго прослужать ворота і наскільки вони будуть надійними залежить від того який під ними закладено фундамент. Він зазвичай закладається на метровій глибині. Порожнечі між кладкою фундаменту і стінками поглиблення засипте щебенем, який потрібно утрамбувати і покласти зверху товстий шар бетону.
4
Конструкція самого простого запору для воріт складається з стійки, пружини і засувки. Стійка зазвичай виконується з металевої труби, в її у верхній частині, в вирізі, який роблять під кутом, кріпиться фасонная засувка, яка не дозволяє відкритим воротам закритися, якщо не докласти певне зусилля.