Як відключити домофон. звук домофона Як відключити.

Щоб перешкодити проникненню в житлові будинки сторонніх людей, на вхідні двері під'їздів, хвіртки, ворота встановлюються домофони . Домофон - це електронний пристрій, що складається з антивандальним панелі виклику з клавіатурою, комутатора, який переводить сигнали з домофона на певну квартиру, абонентського апарату і замикаючого пристрою.
Інструкція
1
Принцип роботи домофона простий: відвідувач набирає на клавіатурі номер квартири і кнопку виклику, сигнал проходить через комутатор і йде в потрібну квартиру. Виклик надходить на абонентський апарат, з якого господарі квартири голосовим повідомленням можуть довідатися про особистість прийшов, мету візиту, а потім кнопкою відкрити замикає пристрій вхідний двері.Попасть в двері, оснащену домофоном, можна кількома шляхами, по-перше, за допомогою спеціального магнітного ключа , який має певну кодування. Ключ підноситься до зчитувального пристрою, двері відкриваються. По-друге, як було описано раніше, викликавши по домофону абонента, який кнопкою з апарату відкриє двері. По-третє, набравши певний код на клавіатурі для входу в меню домофона.
2
Однак дуже часто ключі від домофона губляться, а домофони ламаються. Як потрапити в будинок у цьому випадку? Добре, якщо замикає пристрій - електромагнітне. Воно просто утримує двері в закритому стані. При тривалому сильному натисканні на двері вона сама відкривається. Також можна засунути чужорідний предмет між пластинами замку.
3
Відключити домофон самостійно можна декількома методами. Все залежить від марки пристрою. Наприклад, домофон Vizit можна відключити з вулиці, натискаючи і утримуючи кнопку * (зірочка) протягом декількох секунд. Прилад відключається на 10 хвилин.
4
Відключити домофон можна, від'єднавши його від мережі живлення. Зазвичай він живиться від загальнобудинковий мережі. Блок домофона встановлюється в електорщітке на першому поверсі або між поверхами. Відкрийте щиток і відключіть домофон тумблером.
5
Найпоширенішим способом відключення домофона є програмне відключення. Для цього слід увійти в системне меню домофона з клавіатури на двері під'їзду, потім відключити його. У кожної марки домофона існує свій алгоритм відключення. Зазвичай його знають майстра, що встановлюють і налаштовують домофони . Але при бажанні цю інформацію можна знайти в інтернеті.