Як вибрати fm трансміттер. вибрати fm модулятор.

FM трансмітер - пристрій, який допомагає зчитувати музичні файли з таких носіїв, як флешка, SD або MMC карта, плеєр або навіть зовнішній жорсткий диск. Пристрій транслює відтворювані файли на обраній радіочастоті, на яку можна налаштувати автомагнітолу або будь-який інший гаджет з FM-приймачем.
Інструкція
1
Трансмітер підключається до прикурювача в автомобілі. Через перепади напруги багато модулятори перегорають, оскільки напруга надходить нерівномірно, особливо у вітчизняних автомобілях. Тому головною характеристикою трансмітер а повинна бути його надійність і наявність запобіжника, який у разі поломки ви завжди зможете замінити.
2
Визначтеся з ціною. Чим менше вартість пристрою, тим менше діапазон відтворюваних частот. Моделі подорожче дозволяють користувачеві вручну задати потрібну частоту. Деякі трансмітер и мають тільки фіксовану смугу транслювання і підтримують відтворення тільки на одній частоті.
3
Зверніть увагу на наявність пульта ДУ в комплекті поставки, який дозволяє перемикати мелодії, регулювати звук і частоту трансляції на відстані. Пульт являє собою невелику панель і може йти в комплекті як з бюджетними моделями, так і з найдорожчими багатофункціональними пристроями.
4
Зверніть увагу на наявність дисплея у пристрої. Найбільш якісні моделі оснащені рідкокристалічним екраном, який відображає достатню кількість інформації, а саме передавальну частоту, номер пісні і її назва, індикатор підключеного пристрою. Бажано щоб дисплей мав підсвічування, оскільки це суттєво спростить управління музикою під час руху і в нічний час доби. Існують модулятори з вбудованим еквалайзером.
5
З додаткових функцій варто відзначити можливість регулювання положення корпусу щодо водія або пасажира. Через незручне розташування гнізда прикурювача можуть виникнути незручності в управлінні або при перемиканні коробки передач. Найдорожчі моделі як правило забезпечені шарніром, який дозволяє повертати панель пристрою на найбільш зручний кут. Перед покупкою трансмітер а переконайтеся, що пристрій може бути відрегульоване і надійно зафіксовано в зручному положенні.
6
Деякі трансмітер и забезпечені функцією відтворення з SD і MMC карт. Більшість модуляторів мають вбудовану пам'ять і часто її вистачає для завантаження пари сотень музичних композицій.
Корисна порада
Якщо прилад раптово перестав працювати, то для його відновлення досить замінити запобіжник, що знаходиться в корпусі.
Трансмітер, або FM-модулятор, являє собою пристрій, за допомогою якого можна програвати музичні файли, використовуючи радіоприймач. Найчастіше трансмітери випускаються для автомобільних аудіосистем, а їх харчування здійснюється через 12-вольтів розетку або прикурювач.
Інструкція
1
Все трансмітери можна умовно поділити на дві групи: модулятори з вбудованою Flash-пам'яттю і без неї. Останні значно дешевше, до них можна підключати будь Flash-накопичувач: жорсткі диск, флешку, смартфон та інші пристрої з відкритим доступом до файлової системи.
2
Трансмітери з вбудованою пам'яттю коштують дорожче, і до того ж їх доведеться час від часу підключати до комп'ютера для копіювання потрібних файлів. Але очевидною перевагою таких пристроїв, безумовно, є їх компактний зовнішній вигляд.
3
Уважно огляньте місце, на якому в автомобілі розташована 12-вольта розетка або прикурювач - можливо, та модель трансмітера, яку ви збираєтеся придбати, буде після установки заважати вільному ходу важеля перемикання передач, заважати руху водія або пасажира. Якщо ви зупинили свій вибір на моделі без внутрішньої пам'яті, враховуйте розміри модулятора з підключеним до нього зовнішнім накопичувачем.
4
Важливим чинником для багатьох автолюбителів буде дизайн трансмітера. Вибирайте таку модель, яка буде гармонійно поєднуватися з інтер'єром вашого автомобіля. Добре, якщо підсвічування дисплея модулятора буде того ж кольору, що і підсвічування приладової панелі, а корпус пристрою не буде виглядати чужорідним елементом в салоні. Деякі модулятори оснащені світлодіодами, миготливими під час відтворення. Зверніть увагу на цей момент, якщо вас може дратувати така ілюмінація під час руху.
5
Велика частина всіх трансмиттеров має схожі технічні характеристики і функції, але деякі виробники пропонують моделі з більш зручною навігацією по меню і папок з аудіофайлами, а також з додатковими можливостями управління з пульта. Перед тим як прийняти остаточне рішення на користь тієї чи іншої моделі, подумайте про те, чи готові ви переплатити деяку суму за опції, які, можливо, вам не потрібні.