Як вивести рудих домашніх мурашок. чого з'являються домашні мурашки.

Руді мурахи не небезпечні для людей і домашніх тварин. Однак тісне сусідство з цими комахами навряд чи може викликати захват у кого-небудь. Завдяки своїм маленьким розмірам, руді мурашки здатні проникати в найнесподіваніші місця. І якщо не вжити відповідних заходів, дуже скоро ви зможете виявити непроханих гостей не тільки на своїй кухні, але й у власному ліжку.
Інструкція
1
Зробіть приманки для рудих муравьевЖідкая приманка. Візьміть 50 мл води, 50 г цукрового піску і 5 г борної кислоти або бури. Додайте 1/2 чайної ложки варення або меду. Ретельно перемішайте отриману суміш, розлийте її по меленьким блюдцем і встановіть блюдця на мурашиних дорожках.Дрожжевая приманка. Приготуйте густу пасту з дріжджів, розведених водою, з додаванням варення або меду. Скачайте кульки з отриманої суміші і розкладіть їх на шляху прямування мурах. Дана суміш згубна для цих насекомих.Сухая приманка. Змішайте в рівних частках цукровий пісок, борну кислоту і буру. Розсипте приманку на мурашиних дорожках.Жідкая приманка з гліцерином. Змішайте 2 столових ложки цукру, 3 чайні ложки меду, 1 чайну ложку борної кислоти або бури, 2 столових ложки гліцерину і 2 столових ложки води. Нагрійте отриману суміш на маленькому вогні, безперервно помішуючи. Досягніть повного розчинення всіх компонентов.Следует врахувати, що кількість бури або борної кислоти в даних рецептах не рекомендується збільшувати т.к. рецептура розрахована таким чином, щоб робочі мурашки встигли донести отруєну їжу до свого гнізда.
2
Постарайтеся знайти мурашине гнездоНайті мурашине гніздо - завдання не з легких, так як мурашки дуже малі за розміром вони можуть облаштувати свій будинок у самому важкодоступному місці. Щоб знайти гніздо, спробуйте простежити за рухом рудих мурах. Якщо вам вдасться виявити їх будинок і знищити мурашину матку - ви гарантовано позбавитеся від непрошених гостей. Займаючись пошуками гнізда, рекомендується тримати напоготові аерозольний балончик з «дихлофос» або будь-яким іншим подібним засобом.
3
Тримайте свій будинок в чистоті, особливо це стосується кухонного та столового зон. Ретельно витирайте всі крихти і залишки їжі. Слідкуйте за тим, щоб в раковині не залишалося крапель води. Прибирайте всі продукти в герметично закриваються банки. Змащуйте краю пластикових пакетів, в яких зберігаються продукти, соняшниковою олією - його запах відлякує мурах.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=F0MUv6PBVQ8
Зверніть увагу
При влаштуванні отруйних принад для рудих мурах необхідно проявляти розсудливість і акуратність. Ніколи не розставляйте приманки в місцях, доступних для дітей і домашніх тварин. Приманки з застосування борної кислоти і бури можуть призвести до сильних отруєнь, аж до летального результату.
Руді мурахи - одні з найпоширеніших шкідників. Вони є переносниками різних небезпечних інфекцій, захворювань і вірусів. Позбутися від них непросто, але якщо докласти максимум зусиль, то ви будете винагороджені за свої старання.
Інструкція
1
Знищення мурах може зайняти кілька днів, залежно від ступеня ураження. Повне винищення мурах відбувається після того, як ви знищите всі гнізда і вогнища. Для цього можна застосувати обробку квартири антисептичними засобами. Але ця процедура клопітно і малоефективна. Мурахи, які знаходяться у вашому будинку, помруть, але ті, які живуть за його межами, тут же прийдуть у ваш будинок знову, тому мурах потрібно усувати масово.
2
Якщо джерело мурах знаходиться в будинку, то спочатку потрібно знайти вогнище. Прослідкуйте за ними, зрозумійте, куди вони йдуть, тоді і знайдете гніздо. Ви відразу зрозумієте, що це воно, якщо побачите купу мурах і яйця, але не поспішайте давити їх, запасіться спочатку дихлофосом, він дуже добре знищує мурах і захоплює величезну зону ураження. Вони просто не встигнуть втекти і загинуть.
3
Якщо після того, як ви знищили гніздо, по вашій кухні продовжують лазити мурашки, то у вашій квартирі знаходиться ще одне вогнище. Обробіть будинок спеціальними крейдою, в спеціалізованих магазинах їх величезна безліч. Мурахи з'їдять отрута і рознесуть його своїм дітям і маток, потім все незабаром загинуть, після чого більше не будуть господарювати у вашій квартирі.
Зверніть увагу
Будьте уважні: чи не розставляйте отруту в місцях, доступних дітям і тваринам.
Корисна порада
Тримайте квартиру в чистоті. Ніколи не залишайте крихт і їжі на столі, на підлозі. Якщо все чисто, мурашкам просто нічого їсти і вони йдуть. Обов'язково перевіряйте термін придатності препаратів по знищенню мурах. При минулому зменшується ефективність ураження.