Як підробити на вихідних. Як заробити на вантажівці.

Брак грошей - проблема багатьох людей. Для того щоб її вирішити, можна знайти нову роботу або джерело додаткового заробітку. А так як 5 днів на тиждень зайняті основною роботою, то залишаються тільки вихідні.
Вам знадобиться
  • Газета безкоштовних оголошень, телефон.
Інструкція
1
Вирішіть, скільки годин ви готові віддати підробці. Обов'язково залишайте час для відпочинку. В іншому випадку ваша ефективність буде знижуватися з кожним днем, і в підсумку зійде нанівець. Люди, що працюють без відпочинку, більше схильні до хвороб, їх імунітет ослаблений.
2
Визначте бажану сферу діяльності. Вибір вакансій великий. Наприклад, ви можете стати промоутером. Якщо ви згодні з вихідним роздавати листівки або рекламувати нове кафе в костюмі гамбургера, то ви просто створені для цієї роботи. Схожий варіант - курьер та афіш. Зверніть увагу на кафе і ресторани. По суботах і неділях в них збільшується потік відвідувачів, можливо, персонал не справляється з роботою, і адміністрація шукає офіціанта вихідного дня. Якщо вам більше цікава інтелектуальна робота, то ви можете спробувати свої сили у фрілансі. В інтернеті є безліч фріланс-бірж, на яких можна знайти цікаві замовлення. Наприклад, розробити сайт або написати статтю. Тільки не розраховуйте на швидкий дохід від цієї діяльності, це все-таки робота на перспективу. Якщо ви живете в Москві, можна зніматися в масовках, інформацію можна знайти в інтернеті, набравши в пошуковому рядку «масовки» .Крім того, затребувані такі вакансії, як няня вихідного дня, вигульщік собак, репетитор, перекладач і т.д.
3
Купуйте газету безкоштовних оголошень, знайдіть у ній розділ цікавлять вас вакансій, зателефонуйте по кожному вказаному телефону, виберіть самий відповідний для вас варіант, запишіться на співбесіду.
4
Підготуйтеся до співбесіди. Ви повинні бути доглянуті й акуратні. Ваше завдання на співбесіді сподобатися роботодавцю в якості майбутнього співробітника. Чітко відповідайте на поставлені питання і подаєте себе в найвигіднішому світлі. Якщо ви все зробите правильно, то робота буде ваша.
Сфера IT пропонує широкий спектр спеціальностей і галузей, крім того, працюючи в IT, ви завжди знайдете собі застосування. Для того щоб заробити в сфері IT, вам потрібно вибрати напрямок і спеціальність, за якою ви хотіли б працювати, отримати відповідну освіту і постійно розвиватися.
Інструкція
1
Одна з найпоширеніших спеціальностей - системний адміністратор. Ця посада може бути як в аутсорсингової компанії (в цьому випадку потрібно обслуговувати різні організації), так і в штаті звичайної організації. Для роботи системним адміністратором вивчіть принципи роботи локальних мереж, адміністрування локальних мереж під управлінням різних операційних систем (Linux, Unix), навчитеся ремонтувати та обслуговувати персональний комп'ютер.
2
Трохи більш високооплачуваної посадою є адміністратор баз даних. Якщо ви вибрали цю область, вивчіть принципи побудови СУБД, а так само розберіться в найбільш поширених БД - Oracle і MS SQL.
3
Програмісти - люди, що займаються розробкою програмних продуктів. Працювати програмістом можна як у складі IT-департаменту окремої організації, допрацьовує і підтримуючи роботу програми (подібна практика широко поширена у 1С-програмістів), так і в IT-компанії, займаючись розробкою нового ПО/нового функціоналу ПЗ. Для того щоб працювати програмістом, залежно від побажань і пропозицій на ринку праці, вивчіть необхідний для роботи мову програмування і візуальне середовище.
4
Невід'ємною частиною процесу розробки ПЗ є тестувальники - вони відповідають за якість продукту, виявляючи недосконалості програми. Для роботи тестувальником розберіться в принципах побудови ПЗ, в методологіях і видах тестування, крім того, не завадить знання основ об'єктно-орієнтованого програмування.
Зверніть увагу
В IT можна заробляти в режимі free-lance (віддалено). Для того щоб працювати в такому форматі, зареєструйтесь на спеціалізованому сайті (free-lance.ru, freelance.ru та інші), заповніть інформацію про себе і шукайте замовлення. Спочатку, ваша робота буде низькооплачуваної, але потім, у міру участі в різних проектах, ваші гонорари будуть рости.
Корисна порада
Для того щоб заробити в сфері IT, вам може знадобитися знання англійської мови. Вивчіть його на рівні не нижче intermediate, і тоді ваші шанси на успішне працевлаштування значно зростуть.