Як зробити текст без пробілів.

Пропуск - друкований знак, за допомогою якого слова в тексті відокремлюються один від одного. Між двома словами прийнято ставити один пробіл. Якщо його прибрати, текст стане нелегким для, проте, зробити текст без прогалин або скоротити кількість прогалин між словами досить легко. Описаний принцип дій підходить для більшості текстових редакторів, відмінності в них не надто суттєві.
Інструкція
1
Щоб наочно побачити прогалини в тексті (а не порожнє місце між словами), переключіться в режим відображення знаків абзаців та інших прихованих символів форматування. Для цього на вкладці «Головна» натисніть в розділі «Абзац» іконку «¶». Що з'явилися символи не видно при друку документа, вони служать лише для полегшення орієнтації в тексті . Знак пробілу виглядає як точка в центрі рядка.
2
Видалити всі пробіли з тексту можна різними способами. Поставте курсор перед новим словом і натисніть клавішу BacSpase - це видалить один друкований знак (пропуск), що знаходиться зліва від нового слова. Встановіть курсор в кінці слова і натисніть клавішу Delete - зітреться друкарський знак, розташований праворуч від курсора. Але правити текст по одному знаку дуже часто буває незручно. Щоб видалити відразу кілька прогалин в честі тексту, виділіть їх за допомогою миші, утримуючи клавішу Ctrl, потім натисніть клавішу BackSpase.
3
Щоб зробити весь текст без прогалин за одну операцію, скористайтеся функцією заміни. На вкладці «Головна» виберіть розділ «Редагування», натисніть кнопку «Замінити». У діалоговому вікні на вкладці «Замінити» введіть в перший пусте поле «Знайти» знак пробілу (видимих знаків не з'явиться, але курсор зрушиться на один знак вправо). Друге поле "Замінити на" залиште вільним. Кнопка «Замінити» робить пошук і заміну одного друкованого знака, дозволяючи контролювати процес заміни. Кнопка «Замінити все» дає можливість видалити відразу всі знайдені в тексті знаки пробілу.
4
Якщо в звичайному тексті відстані між буквами виглядають як прогалини, можливо, для них встановлено розряджений інтервал. Щоб повернути простий звичний інтервал, виділіть текст (або частина тексту) і перейдіть на вкладку «Головна». В розділі «Шрифт» натисніть кнопку зі стрілкою, щоб викликати діалогове вікно. У вікні, перейдіть на вкладку «Інтервал» і за допомогою списку, що випадає встановіть потрібні вам значення.
5
Щоб дізнатися кількість друкованих знаків без прогалин, не обов'язково видаляти всі прогалини в тексті . Викличте вікно статистики, в якому дана зведена інформація про тексті . Перейдіть на вкладку «Рецензування» і натисніть на кнопку «Статистика» в розділі «Правопис». Кнопка виглядає як набір букв і цифр (АВС/123). У третьому рядку буде вказано кількість друкованих знаків без прогалин.