Як записати файл bin.

Можливо, вам знайома ситуація, коли скачувати з інтернету гру, відео або ін., А там в папці знаходиться файл з дозволом bin і сue. Справа в тому, що bin є форматом віртуального образу диска, а сue є файл ом, що вказує на образ. Якщо з віртуальними форматами дисків ISO більшість користувачів знайомо, то з файл ами bin у багатьох можуть виникнути проблеми. Щоб користуватися такими файл ами, їх попередньо потрібно записати на звичайний оптичний диск або змонтувати.
Вам знадобиться
  • - оптичний диск;
  • - програма Alcohol 120.
Інструкція
1
Насправді проблеми виникають через те, що не всі знають, що це той же самий віртуальний образ диска. Нижче буде розглянуто, як записати файл bin на оптичний диск.
2
Для початку вам буде потрібно програма для роботи з віртуальними дисками. Скачайте з мережі інтернет програму Alcohol 120. Скачивать потрібно останні версії програми, що підтримують формат роботи з файл ами bin. З інтернету можна скачати безкоштовну ліцензійну версію програми, але з обмеженим терміном використання або оплатити ліцензію. Встановіть Alcohol і перезавантажте комп'ютер.
3
Запустіть Alcohol 120. Після запуску в її основному меню виберіть «Запис з образів». З'явиться вікно огляду. В цьому вікні за допомогою кнопки огляду виберіть файл bin, який вам потрібно записати на диск. Клікніть по ньому лівою кнопкою мишки, і файл буде виділено. Потім знизу у вікні програми натисніть «Відкрити». Вставте в оптичний привід порожній диск. Після цього перейдіть далі.
4
У наступному вікні залиште всі параметри без змін, після чого натисніть «Старт». Після цього почнеться процес запису обраного файл а. Після того як смуга процесу запису дійде до кінця, з'явиться напис «Операції записи завершені». Тепер у вас є диск, який є повною копією того диска, з якого був створений файл bin.
5
Також файл bin можна без запису монтувати на віртуальний привід, який був створений програмою. Виберіть в меню «Пошук образів». З'явиться вікно з знайденими файл ами образів дисків. Виберіть потрібний файл bin. Потім додайте образ файл а в меню програми Alcohol 120. Тепер він є в правому вікні. Клацніть по образу правою кнопкою мишки, а потім натисніть «Змонтувати на пристрій». Через кілька секунд образ буде змонтований, і ви зможете відкривати його як звичайний диск.