Як зареєструвати нову асю.

У Рунеті для ICQ прижилося слово «аська», так як абревіатура ICQ перекладається дослівно з англійської мови, як «я шукаю тебе» («ай-сик-ю»). Мережа ICQ є одним з найпопулярніших засобів онлайн-спілкування в інтернеті. Особливістю системи є безкоштовність і миттєва доставка повідомлень. В ICQ дуже зручно вести повноцінний діалог з віддаленим співрозмовником, на відміну від електронної пошти. Але як зареєструвати нову ICQ?
Інструкція
1
Для того щоб зареєструвати нову « асю », потрібно зайти на офіційний сайт ICQ www.icq.com/join/ruВ цій частині сайту представлена форма реєстрації нових ICQ. Перше, з чого потрібно почати, ввести свої дані. Введіть ім'я та прізвище. Навіть у тому випадку якщо вже є ICQ, все ж краще використовувати свої справжні дані, для зручності пошуку вас в мережі.
2
Наступна графа: адреса електронної пошти. У випадку, якщо є раніше зареєстрована ICQ на тому ж електронній поштовій скриньці, то система реєстрації повідомить що у цієї адреси є користувач. У цьому випадку потрібно зареєструвати нову електронну адресу, докладніше дивитись тут http://www..ru/kak-8203-kak-zaregistrirovat-elektronnuyu-pochtu або ж вказати інший, на якому не реєструвалася «аська».
3
Придумати і ввести пароль. Тут потрібно постаратися придумати складний пароль, від 6-12 символів і краще використовувати комбінацію з літер і чисел. Для створення надійного пароля скористайтеся рекомендаціями статті http://www..ru/kak-760-kak-pridumat-parol.
4
Дату народження і рік теж рекомендується зареєструвати справжні дані, оскільки це дозволить визначити вікову категорію і дозволить швидше знайти вас в мережі майбутнім співрозмовникам.
5
І в самому кінці реєстрації потрібно ввести з картинки комбінацію тексту та чисел, щоб підтвердити, ви жива користувач, а не автоматичний робот.
6
Натискаючи на кнопку "Реєстрація", ви підтверджуєте, що приймаєте умови «Угоди користувача» ICQ і «Політики конфіденційності» ICQ. При бажанні можете ознайомиться зі зразками документів прямо на сайте.После реєстрації в ICQ кожному користувачеві привласнюється його особистий UIN - унікальний ідентифікаційний номер, який реєструється при першому вході в програму.
Корисна порада
Не вибирайте в якості пароля ім'я користувача, дату народження, номер телефону, прості комбінації букв і цифр, такі паролі легко вгадати зловмисникам.