Як підібрати туфлі до плаття.

Збираючись на вечірку, урочистий захід або просто на прогулянку, багато дівчат довго підбирають плаття, прикраси або головний убір. І часто трапляться так, що на вибір туфель просто не залишається часу і сил, але ж вони повинні завершувати образ, підходити до одягу і аксесуарам, створюючи разом з ними єдиний ансамбль.
Інструкція
1
Враховуйте зручність в носінні туфель. Якщо ви ніколи не носили високий каблук, не вибирайте моделі на шпильці навіть для святкового заходу. Краще віддайте перевагу класичним туфлі-човники на середньому каблуці. Також зручними повинні бути взуттєві колодки, вони повинні відповідати вашій стопі. Виріз в туфлях з відкритим носом повинен бути невеликим, інакше він буде незручний для пальчиків.
2
Враховуйте випадок, для якого ви підбираєте туфлі . Із суворим діловим сукнею надіньте зручні класичні «човники» на невисокому каблуці. З легким сукнею на прогулянці прекрасно поєднуватимуться витончені босоніжки, також ви можете надіти туфлі на танкетці. К платтю спортивного крою підійдуть моделі такого ж спортивного силуету. А ось на вечірку краще вибрати взуття, максимально гармонирующую з нарядом і подчеркивающую урочистість заходу.
3
Враховуйте довжину подолу вашого плаття. Так, до скороченим вибирайте моделі, які підкреслять красу ваших ніжок. Це можуть бути і босоніжки, прикрашені стразами або вишивкою, і туфлі , що поєднуються за кольором з нарядом або аксесуарами. Якщо ви вибрали плаття середньої довжини, то туфлі купите однотонні, без зайвих прикрас. А от з нарядом довжиною в підлогу ви можете надіти закрите взуття. Висота каблука при цьому може мати значення тільки в разі, якщо ви хочете здаватися вище, так як з довгим платтям добре виглядають туфлі на будь-якому підборах.
4
Враховуйте щільність тканини, з якої зшито ваше плаття. З легким повітряним платтям краще поєднувати витончені босоніжки або відкриті туфлі на тонкому каблуці. Якщо ж тканина більш щільна, то і каблук на туфлях може бути більш товстим і стійким, а прикрас на туфлях повинно бути небагато.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=fXsv1Q6Dhvg
Зверніть увагу
Краще купіть туфлі заздалегідь і походіть в них трохи вдома, щоб під час прогулянки або торжества вони не стали причиною вашої втоми і поганого настрою.
Корисна порада
Вибираючи туфлі, захопіть з собою на примірку і ваша сукня, тоді ви зможете саме той варіант, який прекрасно підійде до вашого наряду. Якщо ж ви сумніваєтеся у виборі, то чорні класичні «човники» виручать вас практично в будь-якій ситуації.