Як розважити друзів на Новий рік.

Новий рік - найвеселіше свято в рік у. Не тому, що вся країна і весь світ дружно напивається, а тому, що Новий рік - це час вручення подарунків, згуртовування всіх друзів і родичів, а також проведення численних конкурсів. Ново рік ня конкурси пожвавлюють обстановку, дозволяють протриматися до самого ранку і залишають в пам'яті смішні моменти.
Інструкція
1
Конкурс «Вгадай предмет» Учасники цієї гри на Новий рік встають спиною до глядачів. Позаду кожного поставте стільці і непомітно покладіть на них по одному предмету. Гравці повинні сісти на стілець і вгадати, що знаходиться під ними. Перемагає той, хто швидше правильно визначить предмет.
2
Конкурс «На роздягання» Щоб розважити друзів в Новий рік , поділіть їх на 2 команди. Завдання - зняти з себе яку у рік але одяг, і викладати її в лінію. Виграє команда, в якій смуга з одягу длиннее.
3
Конкурс «Вагітні чоловіки» Викличте 2-х чоловіків і до кожного прив'яжіть скотчем надуті кулі. Порозсипайте по підлозі сірники. Завдання учасників - зібрати якнайбільше сірників, щоб «живіт» не зрушив з місця. Переможцем стає той чоловік, який збере більшу кількість сірників.
4
Конкурс «Холодець» Якщо на Новий рік ви завжди робите чи купуєте холодець, то цю гру можна включити в ново рік ня конкурси. Покладіть на тарілки нерозрізані порції холодцю і дайте завдання з'їсти все за допомогою зубочисток або сірників. Ново рік ня конкурси виграє той, хто швидше впорається із завданням.
5
Конкурс «Трубочки» Поставте дві ємності з шампанським або іншим спиртним напоєм (для дітей - з соком) і вставте в кожну однакову кількість трубочок. Дві команди учасників повинні випити разом весь вміст. Хто швидше, той і переміг.
6
Конкурс «Кит» Для гри на Новий рік вибирається від 5 і більше учасників, які стають в коло. Кожному учаснику на вухо назвіть по два тваринного, друге обов'язково «Кит». Після цього поясніть правила: ведучий називає тварину, а гравець, якому дісталося саме воно, повинен швидко сісти. Завдання сусідів з обох сторін - не дати йому присісти, хапаючи під руки. Далі ведучий без уповільнення каже: «Кит». Учасники гри падають на підлогу, т.к. це тварина була названо всім.
Корисна порада
В якості призів можна купити надувні кульки, набори гудзиків, носових хусток і т.д. Недорого, зате стануть в нагоді і будуть приємні гостям. А провідні можуть переодягнутися в Діда Мороза і Снігуроньку.