Як берегти природу.

Забруднення екології - одна з найгостріших проблем нашого часу. В результаті значно погіршується здоров'я нині живе населення, і, що найгірше, створюється вкрай несприятлива екологічна обстановка для життя майбутніх поколінь. При цьому кожній людині під силу дотримуватися принципи охорони природи, які включають набір найпростіших і повсякденних дій.
Інструкція
1
Захист навколишнього середовища починається з ресурсозбереження - економії води та електрики. 1. Економія електрічестваСніженіе споживання електроенергії знизить навантаження на планету, бо в прагненні добути паливо для електростанцій не так інтенсивно розроблятимуться надра і вирубуватися лісу. Для скорочення витрати електрики замініть звичайні лампочки на енергозберігаючі, не залишайте стояти без діла включені електроприлади (телевізор, комп'ютер тощо), придбайте тільки побутову техніку класу А.2. Економія водиЗапаси чистої прісної води на планеті стрімко скорочуються, крім того велика кількість стічних вод забруднюють залишилися водойми, що робить украй негативно вплив на екологію. Щоб заощадити воду в побуті не залишайте відкритим кран під час гоління і чищення зубів, замість цього наливайте воду в стакан. Мийте посуд не під проточною водою, а в раковині із закритим пробкою зливом. Встановіть в душі економічний розсіювач. Використовуйте пральну машину при повністю завантаженому барабані.
2
Охорона природи - це також викидання сміття тільки в спеціально відведених для цього місцях. Найоптимальнішим варіантом вирішення є придбання сміттєвих контейнерів для різних видів відходів та укладення договору з комунальною службою про роздільне вивезенні сміття. Якщо у вашому місті таких послуг не надається, намагайтеся просто не розкидати сміття в недозволених місцях. Це досить просто.1. Не смітити в під'їздах, у дворах, на вулицях міста. Якщо вам потрібно щось викинути (обгортку з-під шоколадки, порожній пакетик з-під чіпсів і т.п.), але поблизу немає контейнера, покладіть відходи в маленький пакетик і викиньте його будинку. 2. Після проведення ремонту не множте свої будівельним сміттям нелегальні звалища. Замість цього найміть спеціальну компанію, яка вивезе ваш будівельне сміття в призначене для цього место.3. Завжди збирайте за собою сміття після поїздок на природу (порожні пляшки, одноразовий посуд, недоїдки, пакети і т.п.).
3
Великих збитків екології завдає популярний сьогодні поліетилен. Потрібно берегти природу і не множити цей збиток. Постарайтеся відмовитися від використання поліетиленової упаковки. Приміром, завертайте залишки їжі не в поліетиленову плівку, а паперову упаковку. Складайте покупки в магазині не в поліетиленові пакети, а в паперові пакети або матерчаті господарські сумки.