Як залучити клієнта в магазин одягу.

Бутіки з одягом відкриваються буквально на кожному розі, і завдання залучення покупців саме в ваш магазин стає дуже актуальною. Уже з перших днів роботи, під час відкриття, вам треба зарекомендувати себе і звернути увагу покупців. Природно, політику і методи залучення клієнтів необхідно продумати заздалегідь.
Інструкція
1
Звичайно, використовуйте всі ті традиційні способи, які існують: оголошення, рекламу, банери. Залучіть до оформлення магазин а професійних дизайнерів і навчіть персонал. Це неодмінна складова успіху торговельної діяльності.
2
Використовуйте такий прекрасний привід, як відкриття нового магазин а, щоб відразу сподобатися і залучити покупців. Природне людське цікавість змусить мешканців прилеглих будинків і просто перехожих або проїжджаючих спеціально, зайти і подивитися, що нового і цікавого ви можете їм запропонувати. Ваше завдання - дати їм привід повернутися в магазин ще неодноразово.
3
На відкритті магазин а роздайте прийшли подарункові сертифікати. Оскільки в магазин е одягу середня вартість покупки становить 1500-2000 рублів, сума сертифіката може бути невеликий, але стимулюючої на придбання якої-небудь речі. Досить буде 300 рублів. Такий сертифікат гарантовано змусить людину зробити покупку, хай не в день відкриття, але пізніше. Цей спосіб можна використовувати і при проведенні інших рекламних акцій.
4
Добре зарекомендувала себе і система накопичення дисконтних знижок або призових балів, які покупець набирає пропорційно вартості придбаного товару. Навіть невелика, початкова 3% знижка послужить стимулом для того, щоб придбати одяг саме у вашому магазин е. А можливість одержати надалі знижку до 5-10% стане ефективним способом залучення великої кількості покупців.
5
Якщо одяг, що продається у вашому магазин е, відноситься до категорії «люкс», то крім відповідного антуражу, використовуйте для залучення покупців такий дієвий дрібничка, як чашечка кави. Це, по-перше, дозволить покупниці розслабитися, посидіти спокійно, відпочити і провести більше часу у вашому магазин е, а по-друге, підкреслить шарм вашого закладу і підвищить його престижність в очах покупців.
Магазинів одягу на будь-який смак і гаманець стає все більше. Як же залучити покупців саме у ваш? Розглянемо кілька способів - від масової реклами до роботи з інтернетом.
Інструкція
1
Перш за все, варто визначитися з цільовою аудиторією вашого магазину і подумати, кого ще в перспективі можна буде до неї віднести. Відповідно, вся ваша робота повинна бути спрямована саме на ці групи людей і їхні інтереси. Вся кампанія по залученню покупців повинна впливати на них.
2
Основними засобами залучення виступають: 1. назву, логотип, оформлення вітрини; 2. пропозиція товарів або послуг, яких немає у конкурентів; 3. масова реклама; 4. акції - знижки, запрошення "купувати з 9 до 13 зі знижкою в 30%" і.т.д.; 5. робота з соціальними мережами та інтернетом.
3
Назва та логотип, а також оформлення вашого магазину повинно бути помітним і добре запам'ятовуватися вашою цільовою аудиторією. Для цього вони повинні викликати у її представників позитивні емоції і асоціюватися з вашим товаром.
4
Варто обійти магазини ваших конкурентів і зрозуміти, що могли б хотіти їх (і ваші) покупці. Може бути, потрібно розширити асортимент? Організувати доставку товарів додому і налагодити торгівлю через інтернет?
5
Масова реклама, якою ви зможете скористатися для залучення клієнтів, залежить від ваших фінансових можливостей - це можуть бути і ролики по телебаченню, і "зазивали", що запрошують дам приміряти що-небудь з нової колекції. Якщо коштів на рекламу зовсім мало, варто обмежитися хоча б простим інформуванням про те, що магазин знаходиться за такою-то адресою і продає жіночу (дитячу, чоловічу) одяг.
6
Магазин одягу навряд чи втратить багато, якщо буде оформляти покупцям дисконтні карти і пропонувати знижки на одяг з торішніх колекцій. Це тільки найпримітивніші і поширені способи залучення покупців . Можна проявити креативність і запропонувати покупцям щось ще, що може їм сподобатися (знижки на перегляд кіно у новому кінотеатрі і т.д.).
7
Інтернет зараз - це "сарафанне радіо". У блогах (наприклад, в livejournal) існують співтовариства, присвячені покупкам (devki_v_shope). Кампанію по залученню покупців можна вести в них - бажано, не дуже нав'язливу. Допомагають також тематичні форуми, групи в соціальних мережах. Це ефективний і недорогий спосіб залучення клієнтів, оскільки соціальними мережами користуються майже всі, а організувати групу або почати спілкування на форумі досить незатратно (для цього зазвичай залучаються фрілансери, чиї послуги недорогі).
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=tasRpRVfWNU