Як запросити відразу всіх друзів в групу вконтакте. Як всіх друзів відразу запросити в групу.

У багатьох користувач соціальної мережі "ВКонтакте" число друзів перевалило за сотню, а у кого-то в друзях кілька тисяч осіб. Уявімо, що щасливий володар такої кількості знайомих збирається запросити всіх на виставку, вечірку або в групу, але можливості "ВКонтакте" не дозволяють відправляти не більше сорока запрошень на день.
Вам знадобиться
  • Браузер Mozilla Firefox або Opera
  • Безкоштовна програма VkButton
  • Терпіння і увагу
Інструкція
1
Припустимо, що у користувача вісімсот друзів, а до заходу залишилося всього чотири дні. Якщо не використовувати ніяких додаткових коштів, запрошуючи по сорок чоловік в день, є ризик, що багато друзі не прийдуть, бо не дізнаються про зустріч. У цій статті міститься інформація про те, як все ж запросити відразу всіх людей зі списку ваших друзів в групу або на зустріч.
2
Перевірте, чи встановлений на вашому комп'ютері браузер Mozilla Firefox або Opera. Справа в тому, що не кожен браузер підійде для вашого задуму. Якщо не встановлено, скачайте його з сайту розробників і встановіть на свій комп'ютер (http://mozilla-russia.org/або http://ru.opera.com/).
3
Після того, як ви встановили один з вищевказаних браузерів, запустіть його. Далі слід завантажити і встановити безкоштовну програму VkButton (сайт розробника: http://www.vkbutton.com/). VkButton - це розширення для вашого нового браузера. Воно необхідне для того, щоб спростити використання соціальної мережі "ВКонтакте". Всі функції, які ви використовуєте найчастіше, тепер управляються однією кнопкою. Вона розташована поряд з адресним рядком браузера. Саме ця програма дозволить вам запрошувати на зустріч усіх друзів у соціальній мережі "ВКонтакте".
4
Тепер авторизуйтесь во "ВКонтакте" під своїм паролем. Заходьте в створену вами групу і уважно озирніться. В меню, розташованому під зображенням групи, з'явиться ще один пункт «Запросити всіх друзів». Як тільки ви клікніть по цьому пункту мишею, розпочнеться відправка запрошень. Після відправки кожних двадцяти запрошень, програма буде просити вас ввести поєднання символів, зображених на картинці. Наберіться терпіння і уважно вводите символи. Не варто поспішати. Якщо ви будете допускати помилки при введенні символів, програма буде видавати вам нове їх поєднання, а відправка запрошень буде припинена до тих пір поки ви не введете символи правильно.
Зверніть увагу
Розширення для браузерів VkButton дозволяє відправляти запрошення вибірково за списками друзів, а також оповіщає користувача про події спливаючій підказкою та звуковим сигналом.