Як зробити прозору таблицю.

Набрати звичайний текст в Microsoft Word нескладно, цим навичкам вчать навіть школі. Якщо ви часто працюєте з електронними документами, вивчіть всі нюанси програми Microsoft Word. Вміння створювати таблиці не менш важливо, ніж уміти швидко набирати текст.
Вам знадобиться
  • - Комп'ютер;
  • - Microsoft Word.
Інструкція
1
У роботі звертайте увагу на версію програми Microsoft Word. Пункти вставки таблиць у документ відрізняються, наприклад, в більш ранніх версіях ця вкладка є в рядку стану окремої вкладкою, у більш пізніх, його можна знайти у вкладці «Вставка». Натисніть кнопку «Таблиця», ви побачите список з кількома способами вставки таблиці. Виберіть першу сходинку - «Вставити таблицю », перед вами відкриється нове невелике віконце. Виберете потрібну кількість рядків і стовпців, натисніть «Ок», в робочому документі з'явиться таблиця. Форматуйте створену таблицю на свій розсуд - поміняйте розмір стовпців, додайте рядки.
2
Натисніть по таблиці правою кнопкою миші. Виберіть пункт «Властивості таблиці». Ви побачите віконце з кількома вкладками - «Таблиця», «Рядок», «Стовпець», «Осередок». Перейдіть у вкладку «Таблиця», внизу праворуч є пункти «Кордон і заливка», «Параметри».
3
Виберіть пункт «Кордон і заливка». У цьому меню знаходяться наступні вкладки - «Кордон», «Сторінка», Заливка ». Перейдіть у вкладку «Кордон». Виберіть пункт «тип», параметр відноситься до типу ліній створеної вами таблиці.
4
Скористайтеся прокруткою, виберіть найбільш підходящий тип для вашої таблиці. У цій же колонці є вкладка «Колір» - це теж відноситься до ліній таблиці. Виберіть потрібний параметр, зробіть таблицю зовсім прозорою, вибравши білий фон. Сама таблиця при цьому не вийти, просто стане невидимою.
5
Спробуйте скористатися іншим способом. При створенні таблиці виберіть другий пункт - «Намалювати таблицю ». Натисніть на цей рядок, замість курсора ви побачите олівець. Створіть з його допомогою свою власну, індивідуальну таблицю , з різними осередками і різною кількістю стовпців. При створенні таблиці виберіть потрібний колір пера, тип ліній, намалюйте прозору таблицю .
Зверніть увагу
Форматуйте таблицю, використовуючи вкладку об'єднати - розділити осередки.
Корисна порада
Використовуючи пункт «намалювати таблицю», намалюйте спочатку прямокутник, рядки і стовпці додавайте потім.