Як змінити параметри відеокарти. Як змінити адаптер відеокарти на іншу.

Багато користувачів комп'ютерів, а зокрема геймери і ті, кому доводиться працювати з програмами обробки графіки, стикаються з проблемою браку ресурсів потужності відеокарти . Насправді ці ресурси можна збільшити, змінивши відповідні налаштування відеоадаптера або скориставшись програмами-твікера, які змінюють частотність обладнання.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - програма збільшення продуктивності відеокарти.
Інструкція
1
Скачайте програму-твикер Riva Tuner з офіційного сайту виробника. Встановіть її, слідуючи вказівкам майстра установки. Ця програма збільшує частотність ядра і оперативної пам'яті карти.
2
Відкрийте встановлену програму. У який з'явився головному вікні виберіть меню «Налаштування драйвера», натисніть на кнопку із зазначенням версії драйвера. Ви побачите меню, що випадає. Натисніть в ньому на піктограму з зображенням відеокарти . Введіть нові значення частот. Будьте при цьому гранично акуратні. Для перевірки результатів скористайтеся кнопкою «Тест». Якщо при цьому на моніторі не буде помітно артефактів та інших дефектів роботи карти, натисніть на застосування і збереження результатів.
3
Змініть графічні налаштування в меню гри, зокрема це стосується фільтрації. Билинейная означає накладення текстур на 3D об'єкт - це дозволяє уникнути різких колірних переходів в зображенні гри. Мип-меппінг просто збільшує продуктивність відеокарти в грі, що покращує якість зображення. Трилинейная фільтрація об'єднує в собі обидва цих пункту. Анізотропна дозволяє згладжувати лінії зображення похилих поверхонь і діагональних ліній.
4
В панелі управління відеокартою налаштуйте конфігурацію роботи драйвера адаптера. Тут головне знайти баланс між продуктивністю і якістю, тому як коли ви підвищуєте кількість відтворюваних кадрів в секунду, швидкість виконання операцій пристроєм сповільнюється.
5
Змініть настройки відеокарти , подстроив їх під кожен додаток або гру. Для цього в пункті меню «Змінити налаштування 3D» зайдіть на вкладку налаштування додатків. Виконайте настройку адаптера відповідно до ваших вимог до якості картинки і продуктивності кожної гри.
Зверніть увагу
Штучна зміна частотності відеокарти може завдати шкоди вашому обладнанню.
Корисна порада
Обновляйте драйвера відеоадаптера якомога частіше.