Як налаштувати роутер Netgear. Налаштування маршрутизатора.

Роутер представляє собою спеціальний пристрій для підключення комп'ютера до інтернету, інша назва - маршрутизатор. Дозволяє підключити декілька комп'ютерів.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - роутер.
Інструкція
1
Виконайте настройку підключення маршрутизатора Netgear до інтернету. Для цього перейдіть в програму управління роутером, виберіть пункт меню «Установка», далі «Основні настройки». Щоб налаштувати інтернет через DHCP, виберіть опцію «Чи вимагається при підключенні ввести інформацію про підключення», встановіть прапорець «Ні».
2
Не заповнюйте поля «Ім'я облікового запису», «Ім'я домена». Щоб налаштувати Netgear в режимі DHCP, активуйте функцію «Отримувати від постачальника інтернету» в пункті Ip-адреса, аналогічне значення виберіть у пункті «Адреса сервера доменного імені (DNS)».
3
Виберіть поле «Маршрутизатор МАС-адреси», занесіть в нього фізичну адресу вашого комп'ютера. Або встановіть адресу з роутера, його можна дізнатися з наклейки, розташованої на дні маршрутизатора. Після вибору всіх необхідних пунктів натисніть на кнопку «Застосувати», щоб зберегти і застосувати настройки маршрутизатора Netgear.
4
Перевірте працездатність зроблених налаштувань, перейдіть в меню «Збереження», виберіть опцію «Стан маршрутизатора». В поле «Порт інтернету» відобразиться з'єднання роутера з інтернетом і отриманийадресу від провайдера. Налаштування роутера в режимі DHCP завершена.
5
Виконайте настройку маршрутизатора для роботи із з'єднанням PPTP VPN. Перейдіть в меню «Установка» - «Основні настройки». В пункті «Спосіб підключення» виберіть PPTP, в поле «Ім'я користувача» вкажіть логін, який знаходиться в договорі з провайдером, поле «Пароль» заповніть аналогічно.
6
В поле «Мій IP-адреса» вкажіть адресу, виданий вам за договором. Також значеннями з договору заповнюються поля «Маска підмережі», «Адреса сервера», «Адреса шлюзу», «Адреса DNS». Занесіть в поле «Маршрутизатор МАС-адреси» своє значення (адреса маршрутизатора). Далі натисніть кнопку «Застосувати», щоб зберегти настройки роутера.
7
Налаштуйте маршрутизацію Netgear, виберіть пункт «Досвідчений», далі «Статические маршрутизатори». Тут необхідно заповнити таблицю маршрутизації, маршрути для вашого конкретного випадку необхідно дізнатися у провайдера. Для створення правила в таблиці, натисніть кнопку «Додати». Далі заповніть інформацію з договору (адреса, маска підмережі, адреса шлюзу), встановіть прапорець у полі «Активний» та натисніть кнопку «Застосувати».