Як поміняти заставку на комп'ютері. Як поміняти заставку windows.

Заставка - статичне або анімоване зображення, що з'являється через певний час бездіяльності комп'ютера. Якщо ваша поточна заставка вам набридла, це не проблема. Поміняти заставку на комп'ютері можна всього за пару секунд і кілька кліків миші.
Інструкція
1
Викличте вікно «Властивості: Екран». Для цього через меню «Пуск» увійдіть в панель управління, в розділі «Оформлення і теми» виберіть задачу «Вибір екранної заставки» або натисніть значок «Екран». Або ж клікніть правою кнопкою миші в будь-якому вільному від файлів і папок місці робочого столу, у випадаючому меню натисніть на останній рядок «Властивості». Відкриється потрібне діалогове вікно.
2
У вікні, перейдіть на вкладку «Заставка». У верхній частині вікна відображається поточна заставка, і тут ви зможете побачити, що буде на екрані під час бездіяльності системи після того як ви зміните настройки. За допомогою списку, що випадає в розділі «Заставка» виберіть ту заставку , яка вам сподобається. Натисніть кнопку «Перегляд», щоб побачити її в повноекранному режимі. Під час перегляду не натискайте жодних кнопок на клавіатурі і не рухайте мишу. Пункт «Ні» означає, що замість заставки при простої комп'ютера буде простий чорний екран.
3
Щоб вийти з режиму повноекранного режиму перегляду, злегка посуньте миша. Встановіть в поле «Інтервал» значення за допомогою стрілок «вгору» і «вниз» праворуч від поля або введіть його з клавіатури. Дане значення - кількість хвилин простою комп'ютера, після закінчення яких на екрані з'явиться вибрана заставка. Натисніть кнопку «Застосувати», щоб нові налаштування вступили в силу, закрийте вікно, натиснувши на кнопку ОК або кнопку Х в правому верхньому куті вікна.
4
Заставка може служити не тільки для краси, а й для захисту комп'ютера. Працює дана захист таким чином: комп'ютер не діє задану кількість часу, з'являється заставка. Щоб повернутися до роботи з комп'ютером, в звичайному режимі досить натиснути будь-яку клавішу клавіатури або кнопку миші. Також у режимі захисту даних дій буде недостатньо, необхідно буде ввести пароль.
5
Щоб встановити захист, поставте маркер в поле «Захист паролем» на вкладці «Заставка» у вікні «Властивості: Екран». Натисніть кнопку «Застосувати», закрийте вікно. Пароль буде аналогічний тому, за допомогою якого ви входите в систему Windows. Якщо вхід в систему не захищений паролем, маркер в поле «Захист паролем» на вкладці «Заставка» нічого не дасть.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=xDy8oxwS8hg
Зверніть увагу
Це постійно оновлюється розділ, в якому кожен день з'являються свіжі шпалери на робочий стіл, а так же цікаві заставки на комп'ютер. Прикрасьте свій комп'ютер, скачавши вподобані шпалери для робочого столу з дівчатами, машинами, природою, тваринами, небом чи ще чимось.
Корисна порада
Відмінна добірка шпалер для робочого столу високої якості та дозволу. Можливість участі в проекті з обміну красивими картинками і заставками. Картинки на робочий стіл. Друзі, ми раді вітати вас на одному з найбільших інтернет проектів РУ-нету з якісними картинками і шпалерами для робочого столу комп'ютера.