Як закачати в iPod touch програму.

Спочатку завантаження додаткового програмного забезпечення в iPod Touch минаючи AppStore заблокована фірмою-виробником. Щоб розблокувати цю функцію, необхідно спочатку "разлочить" плеєр.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - наявність wi-fi.
Інструкція
1
Увімкніть iPod, виберіть меню «Налаштування», далі «Основні» і пункт «Автоматичне блокування», щоб отримати можливість завантаження програм в iPod Touch. В даному меню необхідно встановити опцію «Ніколи», щоб під час скачування плеєр не пішов у «Сплячий режим» і не перервалося скачування.
2
Відкрийте стандартний браузер Safari, в адресному рядку введіть jailbreakme.com, клацніть по посиланню Install AppSnapp, щоб завантажити програму в iPod Touch. Далі буде завершена робота браузера, почнеться закачування та встановлення програми, дочекайтеся її завершення, вимкніть та увімкніть плеєр, на робочому столі з'явиться ікона Installer, тепер ви отримали можливість установки додатків в iPod Touch.
3
Встановіть додаткові додатки для доступу до «нутрощів» плеєра за допомогою комп'ютера. Для цього запустіть ярлик Installer, виберіть команду Install, встановіть програму Bsd subsystem, після її установки плеєр буде перезавантажений автоматично, далі встановіть OpenSSH.
4
Встановіть додаткові програми, для цього знову запустіть програму Installer, виберіть пункт Sources, далі Edit, команда Add, виберіть пункт iPhone 1.1.1 Apps, виберіть програми установки, наприклад Mobile Mail Prep або Google Maps Prep. Для установки прикрас робочого столу встановіть програму SummerBoard, яка додає шпалери, теми та інші опції.
5
Встановіть, якщо необхідно, російську клавіатуру. Для цього знову встановіть Source, введіть адресу repository.ripdev.com, ви отримаєте доступ до програм «Русифікація», виберіть пакет Mobile Enhancer, далі встановіть програму «Російська клавіатура». Вийдіть з програми установки, для цього натисніть нижню кнопку Home, перезавантажитеся.
6
Встановіть емулятор приставки Dendy, для встановлення ігор в iPod touch, для цього перейдіть в розділ Games програми Installer. Самі гри можна скопіювати з комп'ютера за допомогою Wi-Fi або через кабель в папку var/root/Media, де створюються папки ROMs/NES.