Як написати привітання.

небагатослівні і розлоге, ніжне і офіційне. Мамі, бабусі, подрузі, коханій. Ваше привітання буде ексклюзивним. А головне - від душі.
Вам знадобиться
  • - листок паперу або листівка
  • - ручка
Інструкція
1
Почніть з обігу - дорогий (а), коханий (а), вельмишановний (ая). Далі слідує ім'я людини, яку ви вітаєте. Якщо не знаєте, як до нього (до неї) звернутися або ще не визначилися зі своїм статусом по відношенню до цієї людини, то достатньо просто імені. Звернення пишеться зверху, по центру аркуша (листівки). В кінці рядка поставте знак оклику.
2
Далі напишіть наступні слова: "Вітаю Вас (тебе) зі святом!" Позначте, яке це свято, і чому ви вітаєте з ним саме цієї людини. Приміром, бо вона - найкрасивіша жінка, або він - найчудовіший учитель.
3
Напишіть свої побажання важливого для вас людині. Перелічіть кілька життєвих благ, яких, на ваш погляд, йому (їй) не вистачає. Тут можна вставити вірш - власного твору або переписане зі спеціальної книжки з привітаннями.
4
Поставте підпис. Це ваше ім'я, ваша посада або ваш статус по відношенню до людини, яку ви вітаєте. Наприклад, "подруга Таня", "бабуся Валя" або "колектив кондитерського цеху №13". Перед вашим ім'ям можна поставити слова "цілу" або "з повагою". Ви також можете поставити число. Підпис зазвичай розміщується в правому нижньому куті аркуша паперу (листівки).
5
І останній штрих - намалюйте забавну картинку, квіточку або сердечко. Втім, цей пункт не обов'язковий, якщо ви не володієте художніми здібностями або вважаєте рисунок зайвим.
Зверніть увагу
Не вживайте в поздоровленні надто складних і пишномовних виразів. Вас або не зрозуміють, або вважатимуть занудою.
Корисна порада
У будь-якому привітанні головне - не красномовство і навіть не оформлення, а щирість. Пишіть від душі, і це обов'язково оцінять.
Вшановувати молодят у віршованій формі стало доброю традицій: такі поздоровлення, вивірені і підготовлені, виграшно звучать під час урочистості, на відміну від невмілих тостів, коли вітають болісно намагається експромтом підібрати слова, що відповідають випадку.
Звичайно, можна знайти віршоване привітання, вже створене кимось із численних авторів, на просторах інтернету або в спеціальних збірниках, але в ньому не буде тієї щирості та адресності побажань, як в написаному особисто. До того ж, якщо поздоровлення авторське, немає вірогідності потрапити в незручну ситуацію, коли «ваші» слова вже будуть кимось зачитані.

Зміст

Зміст весільних поздоровлень, як правило, традиційні. В них можна: - відзначити урочистість і важливість такої події, як одруження; - згадати про достоїнства жениха і невести- додати побажання і напуття для довгого і щасливого спільного жізні.Прі бажанні цей традиційний «набір» можна урізноманітнити згадуванням про батьків молодят, про майбутні спадкоємців і пр. Можна вплести в тканину поздоровлення якусь гарну весільну легенду, але робити це варто лише в тому випадку, якщо ви впевнені в своїх поетичних способностях.Стоіт подбати про те, щоб похвали на адресу кого б то не було не виглядали двозначними , а побажання - занадто шаблонними і повчальними. А от трохи доброго гумору, безсумнівно, зробить привітання більш живим і незабутнім.

Форма

Не варто робити віршоване послання молодим занадто довгим: зачитуючи навіть виключно талановиту поему на кілька друкованих аркушів, ви ризикуєте втомити і молодят, і гостей . Весілля - захід динамічне, веселе, і навіть найкраще привітання не повинно займати занадто багато часу. Звичайно, ніхто не вправі вимагати від такого твору бездоганною літературної форми, але все ж варто подбати про те, щоб у вітальному вірші дотримувався хоча б приблизний ритм, а рядки були заримовані - так ваш шедевр буде краще сприйматися на слух.І, крім того, необхідно подумати про оформлення свого літературного вітального адреси. Написане на красивій листівці або оформлене самостійно на якісному папері, можливо, з використанням фотографій, малюнків, таке привітання займе гідне місце у весільному альбомі молодят і послужить прекрасним нагадуванням про щасливу подію в їхньому житті і про автора, котрий присвятив їх весіллі такі теплі і добрі слова .