Як оформити візу до Європи.

Якщо у вас намітилася поїздка в Європу , то для вільного переміщення по країнах шенгенської угоди, необхідно отримати візу. Багатьох лякають розповідями про величезні черги, жорстких вимогах і відмовах, але якщо всі етапи пройти правильно, то ніякі ускладнення вам не страшні.
Інструкція
1
Запишіться на співбесіди в консульство тієї країни, яку мають намір відвідати в Європі. Деякі посольства зараз користуються аутсортинг, скоротивши штат операторів і підписавши угоду зі спеціальними компаніями. У зв'язку з цим вам потрібно буде заплатити деяку комісію, щоб записатися на прийом. Дату співбесіди призначте заздалегідь, за кілька тижнів до запланованої поїздки.
2
Заповніть анкету для отримання візи в Європу . Її можна завантажити з сайту посольства або отримати біля будівлі консульства. Також бланки анкети можна отримати в туристичному агентстві. Відповідати необхідно на всі питання в анкеті англійською мовою або мовою держави, до якої плануєте поїхати.
3
Зберіть пакет документів, необхідний для оформлення візи. Уявіть довідку з роботи або навчання на фірмовому бланку організації, в ній повинна бути вказана заробітна плата і займана посада. У довідці має бути зазначено, що на весь період поїздки за вами зберігається оклад і місце роботи.
4
Якщо ви приватний підприємець, то уявіть свідоцтво про реєстрацію та податкову декларацію. Доведіть свою платоспроможність. Для цього отримаєте довідку в банку про наявність рахунку, заручитеся фінансовою підтримкою третіх осіб, а також підтвердіть наявність у вас квартири, машини або іншого майна.
5
Отримайте медичний поліс в будь-якій страховій компанії, який повинен володіти мінімальним покриттям в 30 тисяч євро. Зробіть кольорові фотографії, обов'язково уточніть в посольстві їх формат. Завірте нотаріально всі документи, що подаються в консульство. Якщо ви відвідуєте країну на запрошення друзів або родичів, то в посольстві можуть зажадати докази близького знайомства або близьких відносин. Приготуйтеся до того, що вас будуть "допитувати" з цього питання, аж до пікантних подробиць. Якщо є фотографії або відеоматеріали, що підтверджує ваші слова, то візьміть їх з собою на співбесіду.
6
Пройдіть співбесіду в посольстві. При наявності у вас повного пакета документів, зібраного за пропонованим правилам, то консульство не має формальної підстави для відмови в наданні візи. Оплатіть консульський збір за оформлення візи в Європу .