Як відправляти і отримувати факс. Як вставляти папір у факс.

Незважаючи на те, що сучасна офісна техніка стрімко розвивається, факс-машини і раніше залишаються затребуваними по всьому світу. Люди користуються факсом, визнаючи цей спосіб передачі інформації одним з найпростіших і надійних. Однак, далеко не всі знають, як правильно відправити і прийняти факс.
Вам знадобиться
  • -факс;
  • -Працює телефонна лінія;
  • -папір формату А4.
Інструкція
1
Увімкніть факс. Зачекайте, поки він прийде в робочий стан і включиться режим «stand by». Візьміть аркуш формату А4. Знайдіть проріз для паперу, в більшості апаратів вона знаходиться в кришці, і вставте папір до клацання. Упевніться, що лист вставлений правильно, в іншому випадку некоректна робота факсу гарантована.
2
Підготуйте необхідний телефонний номер. Не забудьте уточнити код країни, якщо відправляєте факс за кордон, а також код міста. Підніміть трубку і наберіть номер.
3
Дочекайтеся відповіді на іншому кінці дроту. Назвіться і попросіть прийняти факс. Ця процедура може не знадобитися, якщо на тому кінці дроту факс включений за замовчуванням. Натисніть кнопку «Старт» на апараті. Вставлений аркуш паперу повинен повільно поповзти всередину факсу. Якщо в процесі відправки сталася поломка або технічна накладка, то папір зупиниться в апараті. На дисплеї з'явиться повідомлення про можливу помилку.
4
Якщо подзвонили і попросили прийняти факс, підійміть трубку. Як тільки на тому кінці лінії скажуть «прийміть факс», натисніть кнопку «старт». Тепер чекайте. Якщо папір вийшла з апарату, то факс пройшов нормально. Зверніть увагу, абсолютно не обов'язково переривати розмову під час передачі або прийому факсу. Більш того, якщо передача була важлива і необхідно упевнитися, що все дійшло добре, не кладіть трубку і чекайте, поки факс приймаючій сторони не здійснить прийом і не переключиться в режим звуку.
Зверніть увагу
Будьте акуратними і вчасно міняйте картриджі з чорнилом. Функціонування факсу із неправильно встановленими або висохлими чорнилом призведе до поломки факсу.
Корисна порада
Обережно поводьтеся з папером. Контролюйте розмір аркуша і його стан. Пом'ятий папір або випадково вставлені пара аркушів замість одного приведуть до паперового «джему». Папір застрягне в факс-машини і, можливо, доведеться викликати фахівця з ремонту.