Як відредагувати зображення.

Іноді зроблені фотографії не виходять такими, якими ви б хотіли їх бачити. Найчастіше зображення виявляються зовсім невдалими. Наприклад, на знімках, отриманих з деякого ракурсу при певному освітленні, можна побачити всі вади особи, і фото здається жахливим. Щоб виправити всі непорозуміння, були розроблені різні графічні редактори.
Вам знадобиться
  • - Adobe Photoshop;
  • - GIMP;
  • - Віртуальний макіяж;
  • - Helicon Filter.
Інструкція
1
Однією з найпопулярніших утиліт для редагування і створення зображень заслужено є Adobe Photoshop. Це один з найпотужніших графічних пакетів для растрового редагування. Фотошоп володіє величезним функціоналом і має налагоджену систему розширень, яка допомагає користувачам самостійно інтегрувати додаткові кисті, фільтри або навіть набори певних дій. Цей пакет також має великий набір функцій для роботи з фотографіями, а інтелектуальна система виділення об'єктів Refine Edge дає можливість створити графічні маски навіть для особливо складних графічних елементів, при цьому не захоплюючи фон. Одним з головних мінусів можна відзначити «неповороткість» програми і неможливість її запуску на «слабких» комп'ютерах, а також її висока вартість.
2
Одним з головних конкурентів Фотошопа є програма GIMP, яка так само є дуже потужним і функціональним інструментом редагування. Цей графічний пакет підтримує велику кількість форматів зображень (близько 30), працює з шарами, масками та фільтрами, підтримує режими змішування і має великий спектр функцій для обробки абсолютно будь-яких зображень. Програма абсолютно безкоштовна. З мінусів варто відзначити повільність і зайву нагруженность інтерфейсу.
3
Для того, щоб замазати пару прищиків з фотографії і прибрати ефект червоних очей підійдуть більш практичні і прості утиліти, які не потребують особливих знань фотографії. Наприклад, програма «Віртуальний макіяж», яка володіє унікальним у своєму роді набором функцій. Наприклад, для замазування нерівностей на обличчі можна скористатися інструментом «Пудра». Також можна змінити колір своїх зіниць і зробити підводку для губ.
4
Іншою відомою програмою для обробки фото є Helicon Filter, яка володіє простим інтерфейсом, орієнтованим на початківців фотографів. Також програма має хороший розділ довідки, який допоможе познайомитися з усіма функціями редагування.
5
Багато сучасні цифрові фотоапарати вміють придушувати ефект червоних очей, для цього достатньо налаштувати відповідну функцію спалаху.
Корисна порада
Для таких простих операцій, як обрізка фотографій або накладення чорно-білого ефекту, можна скористатися стандартним набором додатків для роботи з зображеннями в Windows (Paint або «Програма для перегляду і редагування зображень»).