Як перейменувати ipod. Як змінити ім'я телефону.

Іноді у користувачів виникає бажання перейменувати сам пристрій iPod або змінити назву деяких додатків. Цілком можливо, що ви купили старий плеєр, який був уже перейменований. Для повернення його первісного імені достатньо скористатися програмою iTunes.
Вам знадобиться
  • - iTunes
Інструкція
1
Підключіть ваш пристрій за допомогою кабелю до комп'ютера. Запустіть програму iTunes і дочекайтеся закінчення визначення підключеного плеєра.
2
У бічній панелі програми натисніть на ім'я вашого iPod для появи відповідного маркера, який дозволить перейменувати пристрій.
3
Впишіть нове ім'я вашого телефону та натисніть кнопку «Enter» на клавіатурі. Виконайте синхронізацію програми та пристрої за допомогою кнопки «Синхронізувати» у правому нижньому кутку вікна програми.
4
Перейменувати iPod Shuffle ви зможете тільки в тому випадку, якщо у вас є доступ до комп'ютера з ОС Mac OSX 10.3.4 і вище. При перейменуванні використовуйте тільки латинські символи, інакше в додатку Finder ви побачите відповідне повідомлення про помилку.
5
Якщо ви хочете змінити назву конкретного додатка в iTunes, то необхідно буде відредагувати файл iTunesMetadata.plist, який знаходиться в папці з програмою. Розархівуйте його за допомогою архіватора WinRar. У файлі до потрібної програмі знайдіть рядок «Name» і змініть рядок після неї на «Назва». Якщо ви хочете змінити назву програми в телефоні на робочому столі, то відредагуйте файл info.plist. Після рядка «CFBundleDisplayName» змініть значення в рядку «Назва».
6
Для відкриття файлу з розширенням .plist скористайтеся програмою plist Editor, версія якої існує і для Windows.
7
На розблоковані смартфони за допомогою Cydia можна завантажити утиліту Rename 2.0, яка допоможе перейменувати всі програми, встановлені у вашому смартфоні, всього за пару натискань.
Корисна порада
Процедура перейменування iPhone проводиться аналогічним iPod способом через однакового програмного обеспеченія.Указанное ім'я буде відображатися не тільки у вашому плеєрі, але і в iTunes, у всіх бекапи даних і скрізь, де пристрій використовується.
Всі основні пристрої ПК, а також знімні диски, мають свої зрозумілі імена, за якими їх можна розпізнати. Наприклад, абсолютна більшість комп'ютерів мають системний, тобто основний, диск з ім'ям «Локальний диск С». Це дає зрозуміти будь-якому користувачеві, який працює за ПК, що цей диск є головним.
Інструкція
1
Однак виникають ситуації, коли диск або накопичувач вимагає перейменування, а робиться це не так просто, як у випадку з файлами або папками. Тому, якщо вам потрібно перейменувати локальний або знімний диск, але ви не знаєте, яким чином це зробити, дотримуйтесь наведеної нижче інструкціі.Нажміте на кнопку «Пуск» в головному меню і виберіть пункт «Панель управління». У вікні виберіть меню «Продуктивність і обслуговування», потім «Адміністрування» і врешті вкладку «Керування комп'ютером». Якщо ваша панель управління представлена в класичному вигляді, тоді виберіть відразу «Адміністрування» і потім «Керування комп'ютером».
2
Далі у вікні виберіть вкладку «Керування дисками» і клацніть в рядку меню закладку «Дії», в якій виберіть пункт «Усі завдання» і вкажіть ваше завдання - «Змінити шлях до диска або букву диска».
3
У віконці даного пункту меню клацніть на кнопці «Змінити» і в діалоговому вікні виберіть бажану для диска букву. Букви можуть бути тільки латинськими. Пам'ятайте, що букви різних дисків не можуть бути однаковими. Якщо у вас вже існує диск М, ви не можете цієї ж буквою позначити інший диск. Нові букви для дисків С і D можна призначати тільки з адміністративними правами. Якщо ж ви не впевнені у своїх знаннях з адміністрування, краще не перейменовуйте основні диски, оскільки в майбутньому це може призвести до небажаних змін в системі.
4
Якщо ви хочете поміняти стандартне ім'я «Локальний диск» на яке-небудь інше, відкрийте в тому ж меню «Дії» вкладку «Усі завдання», після чого виберіть «Властивості». У запропонованій рядку введіть ім'я пристрою і натисніть кнопку «Ок».
5
Для перейменування знімного диска, натисніть на його іконку правою кнопкою і виберіть пункт «Властивості». Вікно властивостей відразу запропонує вам вкладку «Загальні», в якій в окремому рядку ви повинні ввести бажане ім'я. Пам'ятайте, що в назві не допускаються різні спеціальні символи і знакі.Как бачите, перейменування диска - завдання не з складних. Головне, не перестарайтеся з ім'ям для диска, щоб інші користувачі комп'ютера змогли розібратися, що до чого.