Як друкувати дробу.

Якщо ви пишете курсову роботу або складаєте який-небудь інший документ, що містить розрахункову частину, то вам нікуди не дітися від дрібних виразів, які також потрібно надрукувати. Як це зробити, розглянемо далі.
Інструкція
1
Клікніть один раз по пункту меню «Вставка» виберіть пункт «Символ». Це один з найпростіших способів вставки дробу в текст. Полягає він у наступному. У наборі готових символів є дробу . Їх кількість, як правило, невелика, але якщо вам в тексті потрібно написати?, А не 1/2, то для вас подібний варіант будетсамим оптимальним. Крім того, кількість символів дробів може залежати і від шрифту. Наприклад, для шрифту Times New Roman дробів трохи менше, ніж для того ж Arial. Варіюйте шрифтами, щоб знайти найоптимальніший варіант, якщо справа стосується простих виразів.
2
Клацніть по пункту меню «Вставка» і виберіть підпункт «Об'єкт». Перед вами з'явиться вікно з переліком можливих об'єктів для вставки. Виберіть серед них Microsoft Equation 3.0. Ця програма допоможе вам друкувати дробу . Причому не тільки дробу , але й складні математичні вирази, що містять різні тригонометричні функції та інші елементи. Двічі клікніть по цьому об'єкту лівою кнопкою мишки. Перед вами з'явиться вікно, що містить багато символів.
3
Щоб надрукувати дріб, виберіть символ зображає дріб з порожнім чисельником і знаменником. Клацніть по ньому один раз лівою кнопкою миші. З'явиться додаткове меню, що уточнює схему самої дробу . Може бути декілька її варіантів. Виберіть найбільш для вас підходящий і клацніть по ньому один раз лівою кнопкою миші.
4
Введіть у чисельнику і знаменнику дробу всі потрібні дані. Це відбуватиметься вже безпосередньо на аркуші документа. Дріб буде вставлена окремим об'єктом, який у разі потреби можна перемістити в будь-яке місце документа. Ви можете надрукувати багатоповерхові дробу . Для цього помістіть в чисельник або знаменник (як вам потрібно) ще одну дріб, яку можна вибрати у вікні того ж додатка.