Як пофарбувати машину в камуфляж. посібник з камуфляжеві автомобіля.

Існує три основних види камуфлированной забарвлення: камуфляж з різкими і чіткими гранями, камуфляж з розмитими краями плям, камуфляж із зображенням очерету, трави, листя і т.п. По виконання останній вид - найскладніший і дорогий через необхідність використання плоттера.
Вам знадобиться
  • Плотер і плівка для нього.
  • Аерограф і фарба.
  • Лак.
Інструкція
1
Оберіть вид і колірну схему камуфляжу. Він може підходити, наприклад, під улюблену куртку. Визначте, які кольори будуть знизу, які зверху і черговість нанесення плям.
2
Кузов автомобіля підготуйте у фарбуванні (знежирте, заґрунтуйте). Окрасьте в базовий колір (колір нижніх плям). Використовуйте нітрофарбу - вона швидко висихає. Заздалегідь наріжте плотерну плівку. Виберіть китайську низькоякісну плівку - вона погано наклеюється і майже не залишає слідів після обдирання. Після ретельної сушки нанесіть плотерну плівку в хаотично розташованих місцях. Приблизний час висихання нітрофарби 15-20 хв.
3
Нанесіть середній шар фарби обраного кольору. Після висихання ще шар плівки. Потім - заключний шар. Зніміть всю наліплену плівку після просушування фарби. Одержаний камуфляжний рисунок з трьох кольорів можна поліпшити. Для цього пом'якшите грані плям за допомогою аерографа. При цьому можна додати четвертий і п'ятий колір. Після закінчення робіт нанесіть лак.
4
Для нанесення камуфляжу із зображенням рослинності наріжте на плоттері заготовки трави, листя або очерету. В першу чергу нанесіть заготовки, наприклад, трави і пофарбуйте авто в колір трави. Потім нанесіть заготовки очерету і пофарбуйте автомобіль в колір очерету. Після - точно так само з заготовками листя. У висновку - фоновий колір. Приберіть плівку і в місцях перехрещення елементів нанесіть тіні. Після закінчення - лак. При відсутності плоттера можна використовувати малярний скотч. Але цей спосіб більш тривалий.
5
Не використовуйте занадто дрібні плями камуфляжу. Наприклад, на невеликому позашляховику буде достатньо п'яти великих плям. Не використовуйте більше чотирьох кольорів фарби. Краще наявними квітами створити декілька відтінків. Камуфляж, покритий матовим лаком, виглядає краще.