Як фарбувати вії.

Густі довгі вії роблять погляд виразнішим, підкреслюють очі. І якість всього макіяжу залежить саме від того, наскільки правильно нафарбовані вії. На них не повинно бути грудочок туші, а вії не повинні злипатися, і для цього слід дотримуватися нескладних правил.

1. Туш бажано використовувати якісну, відомих марок. Вона обов'язково повинна бути свежей.2. Наносите туш обережно, акуратними рухами, оскільки вії дуже ніжні і легко ломаются.3. Для зняття туші використовуйте спеціальні засоби, не тільки легко удаляющие туш, але і живлять ресніци.4. Прямі вії перед нанесенням туші можна злегка завити спеціальними щіпцамі.5. Найкраще фарбувати вії короткою і густий пензликом конічної форми.6. На щіточці не повинно бути надто багато туші, в іншому випадку вії сліпнутся.7. Перш ніж наносити туш, вії трохи пріпудріте.8. Для того щоб макіяж був правильним, спочатку слід пофарбувати верхні вії короткими рухами з внутрішньої сторони. Щіточку з тушшю потрібно розташовувати трохи під нахилом і фарбувати їй знизу вгору, у напрямку від внутрішнього кута ока до внешнему.9. Наносите туш в два-три шари, з інтервалом в пару хвилин, щоб кожен шар встиг трохи підсохнути. Наносити другий і третій шар можна тільки на зовнішній край вій або кінчики, а не на все ресніци.10. Відразу після нанесення туші розчешіть вії спеціальним гребінцем або сухою щіточкою для туші - вона видалить надлишки туші і роз'єднає злиплі ресніци.11. Пам'ятайте, що зовсім необов'язково фарбувати вії чорною тушшю. Наприклад, блондинкам більше підійде коричнева або сіра туш, тоді як чорна може зробити макіяж вульгарним. Туш також допоможе підкреслити колір очей - синя туш вигідно оттенит блакитні очі, а фіолетова ефектно підкреслить карі глаза.12. Для того щоб куточки очей були добре фарбують, можна скористатися маленькою тоненькою щеточкой.13. Профарбовуючи вії, скористайтеся технікою "зигзаг", яка особливо важлива, коли туш наноситься на нижні вії. Для цього по всій довжині вій робіть щіточкою зиґзаґоподібні двіженія.14. Для поновлення макіяжу можна скористатися порадою професійних масажистів - щоб зробити вії довшими і профарбувати їх кінчики потрібно піднести щіточку до вій і кілька разів моргнути.

Щоб зробити погляд ще більш притягальним і виразним, прекрасна стать іде на всілякі хитрощі. Одне з головних - це фарбування вій. Довгі пухнасті вії можна отримати за допомогою правильного фарбування.
Вам знадобиться
  • - туш для вій
  • - фарба для вій і брів, жирний крем, ватяні палички
Інструкція
1
Змінити колір можна двома способами - пофарбувати вії тушшю або стійкою фарбою. Розглянемо спершу фарбування очей тушью.Сначала необхідно визначитися з кольором. Класичний чорний колір підійде майже всім, хоча блондинкам можна порекомендувати користуватись більш світлою фарбою - коричневої або сірої, макіяж в цьому випадку буде виглядати більш природно. Втім, краще орієнтуватися на власні уподобання і той образ, який потрібно створити.
2
Як фарбувати. Найголовніше - не ставити дзеркало прямо перед собою і не дивитися в нього широко відкритими очима, інакше на верхніх століттях залишаться відбитки вій. Якщо дзеркало перед вами, трохи закиньте голову назад, щоб очі були злегка прикриті, або покладіть дзеркало на стіл.
3
Спочатку офарблюйте верхні вії , а тільки потім нижні. Проводите пензликом з тушшю по віях повільно, щоб туш рівномірно наносилася, і вії не злипалися. Перші руху наносите від лінії росту вій до кінчиків, від перенісся - до зовнішніх куточків очей.
4
Дайте висохнути першому шару туші. Якщо потрібно, то нанесіть другий шар, акуратно розподіляючи туш по віях. І на закінчення можна розчесати вії спеціальною щіточкою.
5
Фарбування вій стійкою фарбою деколи зручніше, ніж копітка щоденна макіяж. Фарбувати вії можна тільки в разі відсутності захворювання очей. Ні в якому разі не фарбуйте вії фарбою для волосся, вона більш агресивна, а шкіра на століттях набагато ніжніше шкіри голови.
6
Щоб пофарбувати вії будинку вам буде потрібно фарба, жирний крем і ватяні палички. Фарбування частіше разу на місяць може спровокувати випадання вій та кон'юнктивіт.
7
Очистіть область повік засобом для зняття макіяжу. Не торкаючись вії , нанесіть крем на повіки. Ватною паличкою акуратно нанесіть фарбу на вії . Фарбу не варто тримати довше 15 хвилин. Змийте фарбу мильним розчином.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=4D8gNy4TLvc