Як поставити на машину неон. Як підключити неони до машини.

Найчастіше неонові лампи ставлять на днище автомобіля, і при їх включенні з'являється м'яке красиве світіння. При бажанні, встановити неон можна і в будь-яку іншу частину автомобіля як зовні, так і всередині.
Вам знадобиться
  • -смотровая яма (підйомник);
  • - дриль або шуруповерт (викрутка).
Інструкція
1
Виберіть бажаний колір неонової підсвічування. Красиво виглядають червоні, зелені, рожеві та сині тони. Після придбання неонової підсвічування уважно ознайомтеся з доданою інструкцією. Ретельно продумайте методи і способи кріплення неонових ламп. Перед установкою перевірте їх справність і працездатність.
2
Для кріплення неонової підсвічування на днище встановіть машину на оглядову яму, естакаду або підйомник. В цілях безпеки включите гальмо стоянки, під колеса поставте башмаки. Від'єднайте акумулятор.
3
Очистіть днище від бруду і закріпіть лампи за допомогою кріплень з комплекту. Для цього просвердлите необхідні отвори в днище авто. При свердлінні враховуйте товщину металу, щоб уникнути пошкоджень будь-яких інших деталей, проводки і механізмів. Отвори обробіть антикорозійним покриттям.
4
Оберіть місце для установки трансформатора в підкапотному просторі або під панеллю приладів. Місце установки трансформатора повинно виключати потрапляння на прилад вологи. Мінусовій провід підключіть на кузов авто. Плюсової провід через запобіжник підключіть до акумулятора. Не забудьте встановити вимикач живлення на трансформатор. Це дозволить включати і вимикати підсвічування незалежно від включення запалювання.
5
Підключіть неонові лампи до трансформатора згідно інструкції. Акуратно виконайте всі з'єднання і заізоліруйте їх. Після виконання всіх робіт ще раз перевірте всі з'єднання на надійність кріплення.
Зверніть увагу
Встановлювати лампи слід так, щоб самі лампи не були видні зовні. Має бути видно тільки їх світло. Не ставте неонові лампи поблизу від паливної магістралі, труб вихлопної системи і троса гальма стоянки.
Корисна порада
По описаного принципу можна виконати неонове підсвічування салону, багажника або підкапотного простору.