Як зробити самому аеродинамічний обвіс.

Поліпшити зовнішній вигляд, підвищити обтічність і притискну силу покликаний аеродинамічний обвіс . Саморобні обвіс и мають ексклюзивний зовнішній вигляд і допомагають індивідуалізувати машину. Навіть застарілі моделі авто виглядають зовсім по-іншому, якщо встановлений на них аеродинамічний обвіс гармонує із зовнішністю машини.
Інструкція
1
Найбільш популярні деталі аеродинамічного обвіс а - це бампера, спойлери з антикрилом, накладки на арки коліс і на пороги. Бампери - найбільш громіздкі, трудомісткі і складні деталі. Виконавши виготовлення аеродинамічного бампера самостійно, з цієї ж технології можна виготовити і всі інші деталі обвіс а.
2
З аркушів пінопласту склейте макет майбутнього бампера. Врахуйте всі аеродинамічні функції майбутньої деталі, а саме напрямок потоків повітря на радіатор і на передні гальма. При цьому знадобляться як товсті, так і тонкі листи пінопласту. Ріжте пінопласт за допомогою ножівки або потужним паяльником з фасонним наконечником з тонкої жерсті. Листи склеюють клеєм ПВА.
3
За знятому старому бамперу визначте точки кріплення нового. З 2-мм листа металу виріжте нові кронштейни кріплення, просвердлите в них отвори, заґрунтуйте і пофарбуйте.
4
Вирізавши пенопластовую форму-заготовку прикладіть її до автомобіля. При бажанні доробіть дизайн. Перевірте точки кріплення майбутнього бампера. Зніміть надлишки. Проріжте отвори для підведення повітря до передніх гальм, ніші установки додаткових і протитуманних фар.
5
Наріжте склотканина на смуги шириною 5-7 см і довжиною 40-50 см. Кожен шматок розстеляють на оргсклі або лінолеумі і наносите на нього епоксидну смолу. Після вбирання, приклеюйте на пенопластовую форму бампера. Склотканина наклеюйте в кілька тонких шарів. На стиках одну смугу наклеюйте на іншу на 1-1,5 см. Після виконання внутрішнього шару, товщиною 2-3 мм прокладете металеву сітку для посилення конструкції. Особливо ретельно підсильте місця кріплення бампера.
6
Знежирені кронштейни кріплення бампера приварюються до посилюючої дроті. Потім поверх дроту наноситься зовнішній шар склотканини, товщиною 6 мм в три шари. Ці шари виконайте особливо ретельно, без міхурів і інших огріхів. Ретельно просочена епоксидною смолою склотканина добре зафіксує кронштейни. В епоксидну смолу для просочення останнього шару додайте фарбу, щоб замаскувати подряпини.
7
Після повного висихання і полімеризації смоли відшліфуйте бампер. Проведіть цю операцію ретельно. При необхідності, проклейте потрібні ділянки додатковим шаром склотканини. Потім проведіть остаточну шліфовку дрібнозернистим наждачним папером.
8
Грунтування перед забарвленням, не застосовуйте. Фарбування проведіть за допомогою фарбопульта або аерозольних балончиків. Просушку пофарбованої деталі виконайте з використанням інфрачервоної лампи (обігрівача).