Як зняти консоль в Пріорі. Як в Пріорі зняти панель.

На автомобілі Лада Пріора центральна консоль виконана єдиним цілим з панеллю приладів. Однак з метою забезпечення швидкого доступу до деталей і механізмам накладка на консолі знімається окремо.
Вам знадобиться
  • - набір ріжкових і накидних ключів;
  • - викрутка.
Інструкція
1
Для зняття накладки на консолі вийміть з неї кнопку вимикача обігріву заднього скла, підчепивши її викруткою. Від'єднайте роз'єм проводів обігріву заднього скла. Зніміть попільничку. Зніміть кришку речового відсіку, витягнувши штифти з отворів. Викрутивши чотири гвинта кріплення консолі: два під попільничкою і два під контейнером речового відсіку.
2
Вийміть магнітолу і від'єднайте її проводу. З боків від ніші магнітоли відгвинтите ще два гвинти кріплення накладки. Зніміть накладку, долаючи опір її пружинних утримувачів у верхній частині накладки.
3
Для зняття панелі приладів разом з блоком консолі відключіть акумулятор. Зніміть рульове колесо, облицювання рульової колонки, підрульові перемикачі, накладки на підлоговому тунелі. Вийміть щиток приладів. На обох боковинах центральної консолі відкрутите гвинти.
4
Підчепивши викруткою, зніміть сопла обдування бічних стекол. Відкриється доступ до розташованих під ними гайкам верхнього кріплення панелі приладів. Відверніть ці гайки. Повернувши три фіксатора, зніміть кришку блоку запобіжників. Відверніть гвинти кріплення підсилювача панелі приладів, розташованих під кришкою блоку запобіжників. Зніміть підсилювач.
5
Під панеллю приладів знайдіть 4 гвинти її кріплення і відверніть їх. Також виверніть гвинти кріплення панелі приладів зліва і праворуч від рульової колонки. Знайдіть і відгвинтите гвинт кріплення праворуч від панелі приладів. Провід «маси» панелі приладів кріпляться до кузова болтом М8. Отвинтите його. Колодки проводів панелі приладів утримуються фіксаторами. Посуньте їх вправо і від'єднайте колодки.
6
Отсоедините роз'єм проводів замка запалювання і електричного підсилювача керма. Відверніть гайку кріплення проводів «маси» до електронних блокам. Джгут панелі приладів від'єднайте від джгута системи запалювання, від блоків управління електропакетом і подушкою безпеки
7
Зніміть панель приладів разом з центральною консоллю і вийміть її з салону. Панель приладів досить важка і громіздка, тому виконайте цю операцію удвох з помічником.