Як з'єднати труби з пвх.

На даний момент пластикові труби є звичним елементом виробничих і житлових приміщень, так як стали досить якісною альтернативою іншим видам труб. За допомогою пластикових труб робиться монтаж каналізації, водопостачання, газопостачання, а також виконується прокладка електромереж. Вони мають масу переваг завдяки своїм фізико-хімічним властивостям, і не поступаються в міцності навіть металевим елементам комунікацій.
Інструкція
1
Труби з полівінілхлориду мають досить тривалий термін експлуатації, а також хорошу стійкість до температурних коливань і корозії. Пластикові труби роблять за допомогою пресування, процесу екструзії і лиття полівінілхлориду під тиском.
2
Збірка робиться вручну, без спеціального устаткування. З'єднують труби або гумової манжетою, або за допомогою «холодної зварювання». Вони дуже зручні в застосуванні, і не варто забувати, що обробляти ПВХ (на відміну від труб ПНД, ПВД, ПБ, ПВДФ та ін.) В гарячому стані не можна. Щоб не пошкодити труби використовуйте гумові прокладки між механізмами і трубами.
3
Все труби з ПВХ обладнуються на заводі нерухомими кільцями ущільнювачів, які дозволяють досягти більшої надійності з'єднань і спростити монтаж системи. Перш ніж з'єднати труби , потрібно очистити від бруду, пилу і піску розтруб з гумовим кільцем і гладкий кінець труби . Упевніться, що кільце має правильне положення в розтрубі, а також не має опуклостей і прогинів. На гладкому кінці повинна бути знята фаска.
4
Гумове кільце і гладкий кінець труби змастіть силіконовою змазкою, при цьому не можна, щоб на змазане місце потрапив пісок або пил. Гладкий кінець труби направте в розтруб, труби повинні знаходитися при цьому на одній осі, після цього засуньте кінець в розтруб на ту глибину, яка вказана монтажної міткою, далі трубу просувати можна.
5
Після монтажу при необхідності контролюється положення в розтрубі кільця ущільнювача. Для цього береться металева пластина товщиною 1.5 мм і поміщається між гладким кінцем і розтрубом таким чином, щоб труба стикалася з кільцем ущільнювача. Положення кільця ущільнювача визначається при переміщенні пластини по окружності труби , при правильному з'єднанні відстань до кільця однаково по всьому колу. При температурі повітря нижче 0 градусів слід проявляти обережність під час роботи з трубами з ПВХ.
Зверніть увагу
Для змащення кінця труб і гумового кільця не можна застосовувати нафтохімічні масла.
Корисна порада
З'єднання труби повинно проводитися акуратно, після виконання роботи слід перевірити розташування кільця в розтрубі.