Як зробити самому снігоприбиральну машину. Як зробити в домашніх умовах сніго прибиральну машину.

В умовах російської зими необхідність в очищенні території від снігу виникає регулярно. Снігоприбиральна машина може стати гарною підмогою в домашньому господарстві або, приміром, в садово-дачному кооперативі. Оскільки закупівля або оренда професійної прибиральної техніки - досить дороге задоволення, в деяких випадках має сенс виготовити невелику снігоприбиральну машину своїми руками.
Вам знадобиться
  • - металеві труби;
  • - металеві куточки;
  • - лист покрівельного заліза;
  • - стара дитяча коляска;
  • - дошки;
  • - багатошарова фанера;
  • - електрична дриль (перфоратор);
  • - кріпильні елементи.
Інструкція
1
Складіть креслення снігоприбирального механізму, передбачивши в ньому візок з електричною силовою установкою і навісним пристроєм для безпосередньої очищення снігу. Найпростіша візок являє собою раму, на якій закріплені два барабани, пов'язаних між собою транспортерної гусеницею. Завершує конструкцію снігоприбиральний щиток.
2
Зберіть візок для снігоприбирача, використовуючи металеві труби різного діаметру, куточки, листи багатошарової фанери. Підберіть відповідні за розміром колеса від старої дитячої коляски або дитячого велосипеда. Також від вживаної коляски можна взяти ходову частину майбутньої машини.
3
Змонтуйте ходову частину пристрою. На візку зміцните вирізаний за її розміром лист багатошарової фанери. Прикріпіть до неї також ручки, зігнувши їх з металевої труби. Висота ручок вибирається з урахуванням зростання того, хто буде керувати снігоприбиральної машиною. Робочий орган снігоприбиральної машини зберіть з осей, втулок, транспортної стрічки і металевого куточка.
4
Візьміть непотрібні бляшані банки відповідного розміру. Виріжте у них кришку і днище, встановивши на їх місце дерев'яні кола. При відсутності банок використовуйте широку дошку, з якої виріжте вісім дисків діаметром не менше 200 мм, а також чотири внутрішніх диска меншого діаметру. Диски скріпіть між собою болтами з гайками.
5
З покрівельного заліза виріжте смугу шириною 250-300 мм, довжина смуги повинна бути рівною окружності внутрішнього диска. Прикріпіть смугу шурупами до диска. Зверху вставте в барабан втулку. Барабани закріпіть на рамі і з'єднайте між собою транспортною стрічкою. Для виготовлення такої стрічки використовуйте металеві куточки і гумову смугу. Стик стрічки обробіть міцної капронової ниткою.
6
Для виготовлення ножа використовуйте металевий лист товщиною 2-3 мм. Нижню поверхню ножа зміцните опорної планкою, за розміром відповідає робочому органу. В якості приводу використовуйте перфоратор або електричну дриль, закріпивши її на рамі за допомогою хомутів. Зібрану снігоприбиральну машину перевірте на працездатність, при необхідності зробіть налагодження конструкції і настройку робочого органу.