Як включити навігацію.

GPS навігація - популярний додаток на різних мобільних пристроях, яке дозволяє визначати поточне місце розташування і прокладати маршрути до будь пунктам призначення. Крім цього, в продажу є GPS навігатори - пристрої, які служать безпосередньо для навігації і зручні для використання в автомобілях. Щоб включити навігацію на будь-якому мобільному пристрої: телефон, навігатор або КПК, потрібно провести кілька підготовчих процедур.
Інструкція
1
Отже, якщо ви використовуєте телефон з цією функцією, для початку скачайте необхідні карти для навігації. Вони доступні на офіційних сайтах gps систем і безпосередньо на ресурсах для конкретної моделі телефону. Для цього зайдіть в пункт меню з навігацією, натисніть «Налаштування» і далі «Завантажити карти». Телефон сам перенаправить вас на потрібний веб сервіс. Виберіть карти для конкретного міста чи регіону, в залежності від того, де ви знаходитесь.
2
Далі натисніть кнопку «Почати навігацію » або «Карти» і почекайте, поки відбудеться перше завантаження. Після цього на екрані мобільного телефону або КПК ви побачите завантажену карту і точку, яку визначило пристрій як ваше місцезнаходження. Після цього ви можете вказувати точки призначення, прокладати маршрути і розраховувати відстані - навігація включена.
3
Щоб включити навігацію на GPS пристрої, необхідно включити сторінку карти. Для цього виділіть на сторінці меню пункт «Навігація» (Navigation) і натисніть «Увійти». Після цього виділіть пункт «Включити режим карти» (Add map node) і знову натисніть кнопку "Увійти". Відразу після цього на екрані навігатора ви побачите сторінку карти, на якій буде зазначено ваше поточне місце розташування, з якого ви можете почати рух. Також є можливість запису в пам'ять поточних координат, щоб потім можна було повернутися до них.
4
Здебільшого системи навігації використовують карти Google Maps або Яндекс Карти, тому при виникненні проблем із завантаженням зверніться безпосередньо на дані сервіси.
GPS навігація - дуже популярний додаток в нашому біжить темпі життя. Ви можете без проблем дізнатися своє місце розташування або прокласти маршрут в абсолютно будь-який пункт призначення. Включити навігатор можна на різних мобільних пристроях: КПК, навігаторі або телефоні.
Інструкція
1
Самим прийнятним способом підключення до навігації вважається застосування функції прямо зі свого мобільного телефону. Спочатку вам знадобиться завантажити потрібні карти для навігації в системі стільникового телефону. Карти знаходяться в доступності на офіційних сайтах gps систем для всіх бажаючих користувачів. Потім зайдіть в пункт меню з навігацією, виберіть «Налаштування» і «Завантажити карти». Система телефону перенаправить вас на необхідний веб сервіс. Далі вибирайте карту для конкретного регіону, де ви проживаєте.
2
Виберіть команду «Карти» або «Почати навігацію». Через деякий час відбудеться перше завантаження. На екрані КМП або мобільного телефону ви побачите карту і точку вашого місцезнаходження. Далі ви можете сміливо розраховувати відстані, прокладати маршрути і вказувати точки призначення.
3
Щоб включити навігатор на GPS пристрої, буде потрібно включити сторінку карти. Виділіть на сторінці меню додаток «Навігація» і вкажіть «Увійти». Потім виділіть розділ «Включити режим карти» і знову натисніть «Увійти». Перед вами з'явиться сторінка з картою, на якій буде блимати точка вашого поточного місця розташування. Якщо у вас виникнуть проблеми при завантаженні, то звертайтеся в сервіси Яндекс Карти або Google Maps, так як найчастіше в системі навігації використовуються саме ці карти.
4
Так як прилад служить в основному в автомобілі, то вам потрібно буде встановити навігатор на зручній для вас приладової панелі. Потім прикрутіть навігаційну систему з допомогою шурупів, які входять в комплект. Переконайтеся, що система підключена до всіх необхідних контактам. Більшість систем можуть працювати від акумулятора, і тоді вам не потрібно буде підключати їх до бортового комп'ютера автомобіля. А деякі системи все ж працюють лише при включеному запалюванні. Так що враховуйте всі особливості купленої вами системи.