Як почистити головку у відеокамери.

Робота відеокамери в чому залежить від чистоти її голівки. Якщо вона забруднилася, то це відразу ж відбитися на якості відеозапису. Щоб цього не сталося, необхідно знати, як правильно позбавлятися від забруднень на цій деталі.
Вам знадобиться
  • - спеціальна чистки;
  • - непотрібна касета;
  • - фланелева тканина;
  • - спирт;
  • - ватяні палички ;
  • - лупа;
  • - спеціальна рідина для очищення головок відеокамери;
  • - телефон спеціалізованого сервісного центру.
Інструкція
1
Якщо ви бачите, що головка вашої камери засмітилася, то найпростішим способом для її очищення може послужити промативаніе непотрібною касети в режимі швидкого перемотування. Якщо це не допомогло, тоді варто застосувати більш кардинальні кошти.
2
Купіть в спеціалізованому магазині спеціальну очищувальну касету, яка підходить саме для вашої відеокамери . Вставте її та натисніть на режим "Відтворення". Багато фахівців стверджують, що стрічка касета містить досить сильні абразивні речовини, тому термін чистки повинен бути мінімальним - від п'яти до десяти секунд.
3
Якщо у вас немає можливості придбати касету, то можна спробувати почистити головку відеокамери наступним способом: візьміть маленький шматочок фланелевою тканини без ворсу. Змочіть її в спирті і акуратно прикладіть до барабана голівки. Однією рукою притискайте тканину, а інший акуратно прокручивайте барабан по його ходу. Дайте голівці трохи підсохнути, закрийте кришку і спробуйте зробити пробну зйомку.
4
Також в спеціалізованих магазинах можна придбати спеціальну рідину для очищення подібних приладів. За словами фахівців цей варіант більш кращий, ніж спирт.
5
Якщо всі перераховані вище методи виявилися неефективними, то можна віднести відеокамеру в спеціалізований сервісний центр, де її чисткою займуться фахівці.
Зверніть увагу
При самостійному чищенні головки відеокамери будьте дуже акуратні, оскільки це дуже чутлива деталь, при пошкодженні якої ваша відеокамера відразу ж вийде з ладу.
Корисна порада
Для самостійного чищення головки багато фахівців радять використовувати ватяні палички, а для того щоб розгледіти дрібні ворсинки, необхідно використовувати збільшувальну лупу.
Якщо ви запитаєте ради у фахівця з питання чистки внутрішніх поверхонь деталей, то він вам порадить це не робити. Його аргументи будуть зводитися до того, що якісно очистити всі деталі може тільки майстер, який є професіоналом у цій справі. Це дійсно так, ще можна додати, що камера містить багато дрібних деталей, які дуже легко привести в непридатність. Як правило, після поломки дрібних деталей вашими зусиллями не один сервісний центр не прийме у вас камеру по гарантії. Починка такої апаратури увазі купівлю дорогих деталей. Але якщо вам терміново знадобилося почистити камеру від впливу зовнішніх факторів, таких, як пролиті кава, чай або сік, то варто це зробити.
Вам знадобиться
  • Відеокамера, спеціальна чистки, невеликий шматок матерії, технічний спирт.
Інструкція
1
Щоб більше не було таких випадків, користуйтеся засобами захисту від потрапляння піску, землі та напоїв. Можете придбати чохол або невелику сумку. Камера, яка буде знаходитися у звичайній сумці, приверне меншу кількість осіб, бажаючих поживитися розкутістю туристів, якщо, звичайно, ви збираєтеся на відпочинок.
2
Перед і після використанням камери, протирайте її шматочком тканини, змоченим у спирті. Обов'язково протирайте лінзи об'єктива, попадання дрібних піщинок піску в краю об'єктива може привести до появи тріщин. Варто відзначити, що варто використовувати спеціальні протиральні серветки. Звичайні серветки, призначені для рук та обличчя, містять речовину ланолін, які завдає шкоди поверхні оптики. Для очищення об'єктива відмінно може підійти пензлик, волоски якої мають натуральне походження (білка, коза, поні і т.д.)
3
Для очищення магнітних головок вашої відеокамери, скористайтеся спеціальними миючими касетами. Витягніть звичайну касету з деки камери, на її місце поставте касету для очищення головок, натисніть кнопку Play. Для кожного типу касет визначений свій часовий проміжок, який необхідний вашій камері.