Як підключити спліттер.

Підключення мережі інтернет до вашого комп'ютера за допомогою ADSL-з'єднання виконується за допомогою з'єднання телефонної лінії і модему. Щоб забезпечити правильну роботу модему та телефону одночасно, слід скористатися сплиттером . Спліттер - це свого роду фільтр, який може розділити частоту каналів на кілька гілок.
Вам знадобиться
  • - ADSL-модем;
  • - з'єднувальний кабель;
  • - спліттер.
Інструкція
1
Сучасні АТС дозволяють передавати за допомогою одного кабелю кілька частотних сигналів, наприклад, стандартну телефонну лінію та інтернет. Кілька років тому ця технологія була ще невідома, тому вихід в інтернет і здійснення дзвінків на номер абонента проводилися окремо. Сьогодні спліттер дозволяє виконувати цей «розділ пріоритетів».
2
Для гарного з'єднання слід виключити всілякі скрутки проводів на шляху від АТС до підключення до мережевої плати. Будь обрив навіть частини дроти призводить до погіршення вхідного сигналу, що може привести до нестабільної роботи інтернету (низька швидкість завантаження, підвищення пинга і т.д.). При наявності спайок або скруток бажано викликати майстра, який зможе вам замінити телефонний кабель безперервно що йде проводом.
3
Найбільш вигідним розташуванням телефонної розетки для підключення сплиттера є місце у самого комп'ютера, т.к. спліттер ділить телефонний кабель на дві складових, одна з яких з'єднується з мережевою платою. Що залишився кабель під'єднується до телефонного апарату, який можна переносити в будь-яке місце за рахунок довгого дроту.
4
Візьміть в одну руку спліттер, а в іншу руку основний телефонний кабель. З'єднайте штекер кабелю з роз'ємом LINE сплиттера. На протилежній стороні сплиттера ви побачите два роз'єми: для модему і для стаціонарного телефону. З'єднайте штекери пристроїв з відповідними роз'ємами сплиттера (PHONE і MODEM).
5
Після підключення сплиттера до телефонної лінії і харчуються від неї пристроями, необхідно перевірити працездатність створеної ланцюга. Увімкніть ADSL-модем, а потім увімкніть комп'ютер. Якщо при завантаженні файлів з інтернету на ваш стаціонарний телефон можуть надходити дзвінки, і при піднятою трубці ви можете обмінюватися інформацією, отже, підключення було організовано правильно.