Як зменшити витрату палива Волги.

З незапам'ятних часів автомобілі Волга в нашій країні були уособленням комфорту та зручності. Цей автомобіль виділяється з потоку своїми великими габаритами. Однак крім зручності є і негативна риса у цього авто - волговские двигуни відрізняються своїм підвищеним апетитом. Практично всі мотори мають витрата більше 10 літрів на 100 кілометрів. Які ж є способи зменшення витрата а палива?
Інструкція
1
Для початку зробіть повну прибирання вашого автомобіля. У багатьох машинах з часом накопичується незліченна кількість непотрібних речей. Волга - дуже великий і просторий автомобіль, тому скупчення непотрібних речей може не заважати щоденного пересування, проте весь цей мотлох додає чимало ваги до і без того важкого автомобілю. Намагайтеся подовгу не возити в багажнику мішки з овочами або інші вантажі. Зайва вага не тільки збільшує витрата , але і швидше зношує елементи підвіски вашого автомобіля. Після сезонної зміни гуми не варто возити в багажнику старі покришки, так як вони додають зайву вагу і деформуються.
2
Знижений тиск в шинах може також стати причиною пере витрата а палива. Справа в тому, що двигуну доводиться долати великий опір, щоб зрушити з місця автомобіль на приспущених колесах. Тому він виробляє велику потужність і споживає більше палива. Зовсім маленьке відхилення тиску від норми може призвести до великого місячного пере витрата у палива і значно збільшити витрати на бензин. Встановіть датчики тиску шин, щоб постійно стежити за станом вашого авто. Установка такого приладу дозволить вам не витрачати час на перевірку тиску перед кожною поїздкою.
3
Приділіть увагу силовому агрегату вашого автомобіля. Кожен мотор вимагає ретельного догляду і своєчасного обслуговування. На Волгу встановлювали досить потужні мотори, тому вони за визначенням споживають чимало бензину. Однак неправильно налаштовані карбюратор може також стати причиною пере витрата а. Стандартний карбюратор Волги не надто практичний, так як витрата ует бензин вкрай неекономно. У такому випадку допоможе установка нового карбюратора. Якщо у вас Волга з інжекторним двигуном, то на допомогу прийдуть нові вдосконалені прошивки, які дозволять знайти "золоту середину" між витрата ом палива і потужністю автомобіля.