Як зробити ніс для ляльки.

Ляльки Hand-made все більш популярні. Хтось робить їх ганчірковими, хтось ліпить із глини, але у будь-якого майстра рано чи пізно постає питання про те, як виготовити куле ніс. Погодьтеся, від нього залежить зовнішня привлекатель ніс ть іграшки. Починати варто з виготовлення болванки для голови.
Інструкція
1
Щоб зробити голову ляльки з харчової фольги, зліпіть основу у вигляді черепа. Спочатку з фольги зробіть кулю, потім надайте йому форму яйця. З боку особи форму пріплюсніте і позначте скроневу кістку. Потім визначте лінію, де будуть розташовані очі, зробіть для них поглиблення і вставте оченята. Очі посадите в основу глибоко, при необхідності очну ямку поглибте. Положення очей зафіксуйте шматочком пластику. З тоненької бамбуковій палички зробіть штатив і помістіть голову. Перевірте симетрію особи. Адже основа, виготовлена правильно, задасть і правильну форму голові.
2
Візьміть шматочок пластика, розімніть його гарненько в руках, щоб він став м'яким. Зліпити пластину завтовшки 5-6 мм. Розмір її повинен бути таким, щоб наполовину перекривав основу голови. Накладіть цю пластину на обличчя вашої майбутньої ляльки. Прімажьте акуратно краю пластини в бік потилиці. Зробіть ще одну пластину і закрийте потиличну частину. Вирівняйте ці поверх ніс ти, щоб не було видно швів. Намацайте, де під пластиком знаходяться очі, трохи розсуньте пластик. Інструментом розчистите очі, згладжуючи гострі кути пальцями. З тонкого жгутика виліпите повіки. Зліпити підставу пере ніс учениці.
3
Перш ніж виліпити ніс, продумайте його форму і розмір. Згадайте всі пропорції обличчя. Щоб обличчя відповідало пропорціям, виміряйте відстань від підборіддя до надбрівної дуги і розділіть його навпіл. Ви отримали лінію кінчика ніс а. Намітьте лінію рота. Для ніс а зліпіть заготовку з маленького шматочка пластика. Накладіть її на те місце, де буде розташований ніс, і ретельно прімажьте. Виліпите пере ніс Іцу, крила і кінчик ніс а. Для ніс ових отворів зробіть поглиблення. Врахуйте пропорції - крила ніс а повинні бути розташовані вище перегородки ніс а.
4
Виліпити щоки і рот. Приліпите шию до голови і ретельно прімажьте. При необхідності голові задайте нахил. Це надасть вашій ляльці динаміки і жвавості. Виліпите вуха. Хоча вуха у людей різні, але будова вони мають однакове. Форма вуха - раковина, а його розмір дорівнює відстані від кінчика ніс а до брів. Прикріпіть вуха паралельно ніс у.
5
Дуже важливо, щоб при роботі з пластиком ваші руки завжди були чистими. Для цього використовуйте звичайні (не паперові) вологі серветки. Цими серветками можна протерти і пластик - вони дуже добре розгладжують поверх ніс ть. Якщо все ж бруд в'їлася дуже сильно і нічим не прибирається, то просто за допомогою інструменту зріжте її тонким шаром.