Як влаштувати новорічне свято.

Для дітей Новий Рік асоціюється з чудесами і подарунками. Але з кожним прожитим роком цей чудовий свято тьмяніє і все частіше зводиться до рядового застілля зі спиртним і салатом олів'є. А іноді так хочеться повернути відчуття чарівництва.
Інструкція
1
Нарядите ялинку за пару днів до Нового Року. Атмосфера - одна з найважливіших складових будь-якого свято а. І якщо у вашому будинку ялинку наряджають в середині грудня, то до Нового Року вона стає звичайним предметом інтер'єру і за великим рахунком можна обійтися без неї.
2
Відмовтеся від загальноприйнятих традицій. Придумайте свою вечірку. Розішліть запрошення по друзях, повісьте біля вхідних дверей афішу майбутнього свято а, придумайте дрес-код. До речі, про дрес-коді. Якщо вам траплялося брати участь в якихось тематичних вечірках, то ви напевно звертали увагу на те, що деякі гості приходять в своєму звичайному одязі. Щоб на вашому свято е серед карнавальних фарб не виявилося повсякденності, приготуйте запасні аксесуари. Зовсім необов'язково, щоб це були повноцінні костюми, це можуть бути якісь атрибути. Наприклад, ви організували давньогрецький Новий Рік. Приготуйте пару простирадл, в які зможуть загорнутися забудькуваті гості. А на свято чарівників в запасі треба тримати кілька різнокольорових ковпаків, накладну бороду і, наприклад, «чарівну» паличку.
3
Продумайте сценарій. Якщо ви хочете, щоб Новий Рік вдався, у вас повинен бути план дій. Інакше, все зведеться до того, що група незвично одягнених людей буде зазвичай сидіти за столом і дивитися телевізор. Сценарій повинен відповідати (хоча б інколи) обраної тематики свято а. Бажано поява Діда Мороза та Снігуроньки. Краще, якщо в цих ролях виступатимуть організатори або гості, попереджені за кілька днів до Нового Року.
4
Залучайте до організації свято а гостей. Бажано, щоб за кожен фронт роботи відповідали різні люди. В цьому випадку Новий Рік стане свято ом для всіх, а ви на ранок будете почувати приємну втому і задоволення, а не бажання відправити гостей по домівках.