Як вводити чіти в грі Need for speed. трейнер щоб відкрити всі машину в nfs carbon.

За останні 15 років гра Need for speed завоювала серця любителів комп'ютерних гонок по всьому світу. Завдяки добре відпрацьованої графіку і захоплюючою сюжетної лінії, грати в неї - одне задоволення. Залежно від версії гри, гоночні змагання проходять або по жвавих міських вулицях, або на природі.
Інструкція
1
Щоб пройти гру до кінця, геймер повинен займати максимально високі місця і весь час перебуває на п'єдесталі пошани. З кожним пройденим рівнем гравець має можливість модернізувати свій автомобіль або купити новий. Модельний ряд машин в цій грі представлений найсучаснішими гоночними спорткарами від провідних світових виробників.
2
Якщо ви хочете прискорити проходження цієї гри, використовуйте спеціальні чит-коди, які відкривають для гравця можливості, доступні на більш пізніх рівнях гри. Щоб ввести чіти, запустіть гру, і коли на екрані з'явиться напис CLICK to Continue, приступайте до введення кодів. Якщо код прийнятий, на екран буде виведено спеціальне повідомлення. Приміром, щоб відкрити всі машини, доступні в цій грі , введіть чит iammostwanted, чит regmebaby поповнить ваш рахунок на 20 тисяч, і opendoors відкриє перед вами можливість змагатися по всьому місту або світу.
3
Якщо вас занесло, включіть нітро прискорювач (nitrous). Після чого задня частина автомобіля стане значно важче, зчеплення з дорогою стане краще, і ви знову повернете керування машиною в свої руки. Використовуйте цей технічний прийом разом з затиснутим ручником, і ви зможете проходити практично будь-який поворот на будь-якій швидкості, не боячись того, що вас занесе, і ви вилетите за межі траси. Щоб швидко стартувати, до упору натисніть на газ, а коли стрілка стане синьою, різко натисніть на гальмо. Потім вийдіть в головне меню і натисніть таку комбінацію клавіш "вгору, вгору, вниз, вниз, вліво, вправо, вгору, вниз". Далі зайдіть на One Stop Shop, де вас буде чекати вельми приємний сюрприз.
4
За довгі роки було випущено безліч версій гри Need for speed, найпопулярнішими з яких є Need for speed 2, Need for Speed 3: Hot Pursuit, Need for Speed Underground/Underground 2, Need for speed Most Wanted, Need for speed Carbon, Need for speed ProStreet. Кожна з цих ігор має свої переваги і недоліки. Незважаючи на це, Need for speed досі утримує лідируючі позиції на світовому ринку гоночних відеоігор.