Як виховувати активної дитини.

Поки інші діти лише придивлялися до дитячого майданчика, ваш шибеник скрізь поспів: похитався на гойдалках, скотився пару раз з гірки і навіть зліпив святковий пісочний паску. У вас росте маленький активіст - вельми спритний і допитливий малюк. Але дуже активні діти приносять чимало клопоту своїм батькам, за ними потрібне око, та око, як же правильно виховувати таке «торнадо»?
Інструкція
1
Не сваріть малюка за його зайву рухливість, а вже тим більше не карайте. Дійте розумно, не беріть його з собою на заходи, де буде потрібно дотримуватися тиші і порядок, щоб потім не шикати на дитини , і не намагатися силою змусити непосиду поводитися по вашому смаку, в підсумку ви тільки турбуватиметеся, і вечір буде зіпсований. Краще попросіть рідних чи знайомих доглянути кілька годин за єгозою, а самі спокійно сходіть на запланований захід або займіться важливими справами.
2
Виділіть в квартирі місце для активних ігор: біганини, стрибків і лазіння. Головне, щоб воно було безпечним для дитини : покладіть на підлогу подушки або матраци, за якими дитина зможе стрибати. Можна встановити спеціальний спортивний куточок.
3
Запишіть дитини в спортивну секцію - це найнадійніший метод направити б'є через край дитячу енергію в потрібне русло. Крім того, що ви знайдете корисне застосування зайвої активності нащадка, спорт зміцнить його здоров'я, підвищить витривалість, розвине прагнення до перемоги і вміння взаємодіяти в команді. Тільки пам'ятайте, що активним дітям не підійдуть такі спокійні види спорту як шахи і стрілянина, для юних непосид оптимальним варіантом може стати плавання, футбол, баскетбол, а також різні види східних єдиноборств.
4
Встановіть чіткий розпорядок дня і дотримуйтеся його, постарайтеся повністю заповнити день корисними заняттями і довгими прогулянками, щоб у дитини просто не було часу на пустощі і капризи. Прогулянки на свіжому повітрі сумістите з активною фізичним навантаженням, нехай малюк покатається на велосипеді або самокаті, пострибає через скакалку.
5
Звертайтеся до спеціаліста за допомогою, в тому випадку, якщо надмірна активність дитини супроводжується його зайвої збудливістю і різкими перепадами настрою.