Як швидко відмовитися від шкідливої ??звички без стресу.

Шкідливими називаються звички, які становлять загрозу для здоров'я, в тому числі і морального. До них можна віднести алкогольну та нікотинову залежність, наркоманію, ігроманію - тягу до карткових або комп'ютерним іграм. У запущених, важких випадках від цих звичок можна позбутися тільки за допомогою фахівців, але на початковому етапі зупинитися можна самому.
Інструкція
1
Не варто обманювати себе і щоразу обіцяти, що з нового року, понеділка ви кинете руйнувати своє здоров'я. Поки ви твердо не вирішите це для себе самі, то ніякого сенсу в таких обіцянках не буде. В ідеалі не варто чекати того, що ваш організм, нарешті, збунтується і перестане нормально функціонувати. Ви грамотна людина і самостійно можете прорахувати всі ризики, не чекаючи моменту їх настання. Скажіть собі: «Стоп!» І починайте діяти.
2
Найпростіше зовсім набувати шкідливих звичок , зупинившись відразу. У вас достатньо інформації про шкідливий вплив такої залежності і ви знаєте ціну, яку заплатите за неї. Почуття самозбереження, властиве нормальній людині, допоможе вам не піддатися згубному спокусі.
3
Усвідомте цінність свого життя і своєї особистості. Подумайте про те, чого ви самі себе позбавляєте. Змініть своє ставлення до навколишньої дійсності і перестаньте ховатися від неї за чаркою горілки або наркотиками. Поважайте себе як індивідуума і не чиніть «як усі», не ставайте схожими на піддослідних тварин, забували є, стимулюючи собі центри задоволення.
4
Знайдіть собі заняття, які зможуть відволікти від думок і бажання знову закурити чи випити. Найкраще для цього підійде фізична активність - заняття спортом, після яких ви отримаєте те ж задоволення, коли розслабитеся. Такі заняття фізично несумісні з вашими шкідливими звичками і допоможуть відновити втрачене здоров'я.
5
Навчіться отримувати задоволення від життя, озирніться навколо - ви побачите, скільки можливостей для радості і щастя існують в ній. Змініть компанію, познайомтеся з тими, хто не схильний цим згубним звичкам. По вихідних виїжджайте на природу, беріть з собою нових друзів. Можна просто подорожувати, відкривати нові місця і людей. Це теж залежність - тяга до пригод, але шкідливою її не назвеш.