Як скласти родовід сім'ї. Як самостійно скласти гінеалогіческое древо сім'ї.

У кожного своя причина для вивчення історії родини, але які б не були ці причини, завжди постають питання: «З чого потрібно починати? Як можна скласти свій родовід? »Зупинимося на ключових моментах, на які треба звернути увагу, якщо ви захочете скласти своє генеалогічне древо.
Інструкція
1
Визначтеся, чи будете ви самостійно складати генеалогічне древо або ж втечете до допомоги фахівців.
2
Якщо ви вирішили самостійно вивчати історію своєї родини, готуйтеся до труднощів наступного роду: вам буде необхідно не лише самим опитувати родичів, а й самостійно працювати в архівах і, відповідно, аналізувати дані, оформляти всі зібрані матеріали. Це кропіткий і скрупульозна праця, що вимагає багато часу і терпіння.
3
Ви не зіткнетеся з цими проблемами, якщо вирішите звернутися до фахівців. Зате зіткнетеся з фінансовими питаннями. Послуги фірм та приватних генеалогов коштують недешево. До того ж існує ймовірність зіткнутися з шахраями.
4
Спробуйте скористатися змішаним способом складання генеалогічного древа. В цьому випадку ви будете збирати доступну інформацію і зверніться до послуг фахівців лише з пошуку недоступних, але необхідних даних. При підсумковому оформленні генеалогічного древа ви задієте власні ресурси, або знову ж зверніться до фахівців. Цей спосіб хороший тим, що фахівці зможуть працювати з тими матеріалами, з якими не зможете працювати ви, з різних причин, наприклад, у вас відсутній час, або архіви знаходяться на великій відстані. І послуги генеалогов коштуватимуть дешевше, так як ви самі будете добувати більшу частину інформації.
5
Який би спосіб ви не вибрали, пам'ятайте, що складання генеалогічного древа - дуже нелегка і дорога справа. Навіть якщо ви не будете оплачувати працю фахівця, а самі займетеся збором інформації, готуйтеся розлучитися з грошима, адже всі архіви відповідають на генеалогічні запити в порядку виконання платних послуг.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=7lD585V2WF0