Як провести конкурс медичних сестер.

Однією з найгуманніших професій у всьому світі вважається професія медичної сестри. Медсестри не тільки допомагають лікареві в лікуванні хворого і виконують всі його доручення, а й доглядають за пацієнтами, підбадьорює і роблять їх перебування в лікарні по-справжньому теплим і домашнім. Але як серед безлічі висококваліфікованих мед сестер визначити найкращу?
Інструкція
1
Якщо ви вирішили на Всесвітній день медичних сестер (12 травня) влаштувати для них конкурсні змагання, то підходити до цієї справи вам слід вкрай відповідально і уважно. Саме від того, наскільки якісно опрацьовані конкурсні завдання і коректно сформульовані питання, залежить вибір кращою з лучшіх.Весь процес конкурсу, як правило, проходить в 4 етапи. Перший етап - це перевірка теоретичних знань. Її краще провести безпосередньо на робочому місці учасниць конкурсу.
2
Призначте день, до якого конкурсантки будуть повинні підготувати свою "візитну картку". Вона, як правило, включає в себе власне уявлення (короткий розповідь про свою роботу), вітання членів журі, вболівальників і суперниць.
3
На третьому етапі приготуйте учасницям «Бліц-турнір». Нехай вони в режимі укороченого часу дадуть якомога більше правильних відповідей на запитання з галузі професійних знань. Питання можуть бути наступного характеру: - фенолфталеїнової проба - що це? (Відповідь: проба на миючий засіб); - Яку пов'язку слід накладати при пошкодженнях і травмах носа? (Відповідь: пращевидную пов'язку); - До яких наслідків може привести переливання несумісної крові? (Відповідь: гемотрансфузійний шок); - Скільки годин на закритому боксі можуть зберігатися матеріали в стерильному вигляді? (Відповідь: 72 години).
4
Для того щоб конкурс пройшов цікавіше, вам доведеться підійти до цієї справи творчо. Виберіть рядки з пісень, в яких хоч трохи говориться про здоров'я, і нехай учасниці конкурсу визначать діагноз героя. Наприклад: - «Моє серце зупинилося, моє серце завмерло» (Діагноз: клінічна смерть); - «Що ж ти, мила, дивишся скоса, низько голову нахиляючи» (Діагноз: остеохондроз); - «Я готовий цілувати пісок, по якому ти ходила »(Діагноз: маніакальний синдром).
5
Влаштуйте медсестрам «Кулінарний» конкурс. Нехай вони дадуть відповідь на питання наступного плану: - Коріння якого рослини додаються в кавовий напій? (Відповідь: цикорій); - Сік цієї рослини дозволяє вивести з людського організму всі шлаки і токсини. (Відповідь: петрушка); - Назва цього овоча з латинської перекладається як «голова»? (Відповідь: капуста).
6
Не забудьте і про розважальні конкурси, а також виступи самих учасниць і їх групи підтримки.
7
Після закінчення конкурсної програми журі виставляє оцінки (за «візитну картку» учасниці можуть максимум отримати 5 балів, в «бліц-турнірі» за кожну правильну відповідь - по одному балу) і підраховує бали кожної учасниці. У кого очок більше, той і стає переможцем конкурсу.
На святкування дня медичного працівника можна провести ряд конкурсів між медсестрами поліклініки, а за підсумками змагань привласнити титул «Медсестра року» переможниці.
Інструкція
1
Організуйте конкурс «Малюк до року». Для цього підготуйте великих пупсів, схожих на справжніх дітей, наприклад, ляльок Baby Born, по одному для кожної медсестри, яка бере участь в змаганні. Надіньте на них підгузники, боді, шапочки, сповила ляльок. Завдання конкурсу - швидко роздягнути ляльку, зважити її на дитячих вагах, виміряти зріст, окружність грудної клітки і голови. Всі дані про іграшковому малюку повинні бути записані в спеціальну картку. Після цього беруть участь у змаганні повинні одягнути крихітку і сповити. Медсестра, швидше за всіх виконала завдання, оголошується переможцем.
2
Запропонуйте медсестрам взяти участь в конкурсі «Щеплення». Для змагання приготуйте дуже великі шприци, наприклад, 100 мл, яскраво забарвлену рідину і поролон. Його можна згорнути, щоб вийшло подобу попи. Задача беруть участь у змаганні на швидкість розкрити шприц, надіти голку, набрати в нього рідину і зробити укол в поролонову попу.
3
Проведіть конкурс «Доктор прописав». Напишіть максимально нерозбірливим почерком (як зазвичай пишуть лікарі) назви медичних препаратів на намальованому бланку. Зберіть аптечку з різними ліками, серед яких наявні ті, що вказані на жартівливому рецепті. Задача медсестер - розібрати почерк і дістати з аптечки необхідні медикаменти. Виграє та з учасниць, яка швидше за інших вибере ліки і при цьому не допустить помилки.
4
Влаштуйте змагання «Перевязка», його мета випливає з назви - медсестри повинні якнайшвидше перебинтувати кінцівку, наприклад, палець. Можна ускладнити завдання, і запропонувати медсестрам використовувати при перев'язці медичний дерев'яний шпатель. Для того щоб виграти в цьому конкурсі необхідно не тільки швидко виконати завдання, а й продемонструвати якісну роботу.