Як вибрати ім'я новонародженому.

До вибору імені для свого малюка батьки завжди підходять з особливою ретельністю. Оскільки вони хочуть, щоб в майбутньому він був здоровим, красивим і щасливим. Часто при виборі того чи іншого імені батьки сперечаються, хтось керується при цьому просто симпатією до його звучання, а хтось хоче назвати на честь родичів або знаменитих людей.
Інструкція
1
Спробуйте знайти тлумачення імен. Це допоможе вам вибрати між кількома варіантами. В даний час є достатньо літератури, в якій описують тлумачення імен з впливом їх на характер людини.
2
Розпитайте у родичів і друзів, як би вони хотіли назвати вашого немовляти. Може бути, вони допоможуть вам у виборі і запропонують свої варіанти.
3
Подивіться рейтинг сучасних імен в інтернеті за 2011 рік. Скористайтеся універсальними помічниками он-лайн, які допоможуть вам підібрати ім'я , співзвучне з по батькові та прізвищем.
4
Можете назвати дитину за церковним календарем. Ім'я, дане в День ангела, оберігає людину протягом усього його життя і практично повністю відповідає характеристики характеру. Для цього відкрийте календар і подивіться, які імена вписані на день народження вашого малюка, і з усіх запропонованих виберіть найбільш підходяще.
5
Поцікавтеся давньоруськими і церковними іменами, наприклад такими як: Пелагея, Адам, Трохим, Владислав, Ярослав, Іполит та інші. Або дати своєму чаду оригінальне і екзотичне ім'я , яке будуть гармоніювати з по батькові та прізвищем. Останнім часом дуже поширені імена Едуард, Жанна, Роберт, Кароліна, Лілія і т.п.
6
При виборі імені зверніть увагу і на прикмети, наприклад, на те, що не слід називати дитину на честь живе в даний час людини, оскільки він може повторити його долю, а також іменами померлих родичів.
7
Якщо ви все ще в сумнівах, як же назвати вашого малюка, пам'ятайте що ні ім'я робить людину, а людина робить ім'я .