Як закрити програми Windows.

Навчіться закривати програми Windows одним кліком. Ця функція працює незалежно від кількості відкритих програм. Така необхідність виникає, коли, наприклад, при завантаженні гри виявилося, що вона вимагає ресурсів більше, ніж очікувалося.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - система Windows.
Інструкція
1
Створіть на цей випадок спеціальний ярлик, який знаходитиметься на робочому столі. Клікніть мишею по робочому столу (правою кнопкою). Виберіть вкладку «Створити», далі «Ярлик». В рядку «Вибрати розташування об'єкта» введіть наступну інформацію: taskkill/f/fi/"username"/fi "imagename ne explorer.exe"/fi "imagenanenedwm.exe"/. Username - ім'я користувача, замініть його на інше, виберіть своє.
2
Придумайте для вашої іконки назва, замініть картинку на більш зручний значок. Закріпіть ярлик на панелі завдань. Для цього клікніть по іконці правою кнопкою миші, в меню оберіть рядок «Закріпити на панелі завдань».
3
Майте на увазі, список додатків можна редагувати, виключіть обрану програму. Допишите до вищевказаної інформації -/fi "imagenamene ім'я програми . exe ".Заменіте ім'я програми на потрібне. Перевірте назву обраної програми в Диспетчері завдань, або властивостях програми . Клацніть по іконці з додатком правою клавішею миші. В меню виберіть рядок «Властивості». Скопіюйте точну назву файлу в створений ярлик.
4
Закриваючи додаток, упевніться в тому, що ви не вели в ньому роботу. Пам'ятайте, щоб робота не була безповоротно втрачена, документ повинен бути обов'язково збережений. Закрийте один додаток натисканням комбінації клавіш на клавіатурі - Alt + F4. Налаштуйте елементи програми на свій розсуд. Клацніть по відкритому додатком правою кнопкою миші, знайдіть в меню рядок «Вид».
5
Щоб закрити програму, що з якихось причин «зависло», натисніть клавіші по черзі - Ctrl + Alt + Del. На екрані монітора з'явиться вікно Диспетчера завдань. Натисніть на назву програми кнопкою миші і закрийте його, натиснувши параметр «Зупинити роботу програми ». Запустіть додаток знову, таке перезавантаження поверне його в працездатний стан.
Зверніть увагу
Програми складаються з різних компонентів. Вид компонентів настоюється через меню «Вид», яке знаходиться в командному рядку програми. Просто зніміть/поставте відповідні прапорці.
Корисна порада
Закрийте активне додаток, натиснувши на кнопку, яка розташовується вгорі, в правому куті екрану. Кнопка позначається хрестиком.